Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5060 8G Ventus 2X OC (V537-002R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU takts frekvence: 2 280 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5060 8G Ventus 2X OC (V537-002R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI GeForce RTX 5060 8GB VENTUS 2X OC DLSS 4 | RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | 4711377344272 | VGAMISNVDM262

319,90€
319,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 VENTUS 2X OC 8G (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | 4711377344272 | VGAMISNVDM262

325,90€
325,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC GDDR7 HDMI/DP 4711377344272 ( 4711377344272 GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC V537-002R ) video karte

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC Grafiskā Karte GDDR7 (V537-002R)

339,95€
339,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI RTX 5060 8GB MSI Ventus 2X OC GDDR7 videokarte V537-002R

339,99€
339,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC Grafiskā Karte GDDR7 | V537-002R | 4711377344272

343,00€
349,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Videokarte MSI GeForce RTX 5060 8GB VENTUS 2X OC (DLSS 4) V537-002R

345,66€
348,07€
Piegāde: 2,41€
ar piegādi: 2,41€
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC WHITE NVIDIA 8 GB GDDR7

346,03€
351,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC Grafiskā Karte GDDR7 | RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | 4711377344272 | VGAMISNVDM262

348,04€
348,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC NVIDIA 8 GB GDDR7

352,40€
352,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5060 8GB VENTUS 2X OC (DLSS 4) (V537-002R)

355,74€
355,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 x16|GEFORCE RTX 5060 8G VENTUS 2X OC

358,23€
358,23€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5060 8GB VENTUS 2X OC (DLSS 4) V537-002R

361,40€
361,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Graphics Card MSI NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 GEFORCE RTX 5060 8G VENTUS 2X OC
365,93€
368,83€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express Gen 5 x16

376,34€
376,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 8GB VENTUS 2X OC DLSS 4 | GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | 4711377344272 | GR-GFP-MSI-0429

396,12€
396,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|MSI|NVIDIA GeForce RTX 5060|8 GB|GDDR7|128 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|RTX50608GVENTUS2XOC GEFORCE RTX 5060 8G VENTUS 2X OC

406,96€
409,46€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte MSI GeForce RTX 5060 8GB VENTUS 2X OC (DLSS 4) V537-002R
Mikroshēmu tips: NVIDIA GeForce RTX 5060, Takts frekvence: 2535 MHz, Atmiņas apjoms: 8 GB, Atmiņas veids: GDDR7, Biti: 128 Bit, Takts frekvence atmiņai: 28000 MHz, Interfeisa tips: PCI-Express 5.0, DV

410,93€
413,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC 1

427,25€
427,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC Grafiskā Karte GDDR7 V537-002R

435,77€
438,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 x16

441,63€
444,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes MSI VGA PCIE16 RTX5060 8GB GDDR7/RTX5060 8G VENTUS 2X OC GEFORCE RTX 5060 8G VENTUS 2X OC

461,01€
463,51€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce RTX 5060 8G VENTUS 2X OC NVIDIA 8 GB GDDR7

461,12€
463,62€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 145 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 280 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 535 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G197 mm x A41 mm |
| Svars: | 511 g |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 840 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5060 8G Ventus 2X OC (V537-002R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti













































