Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC V2 8GB (90YV0GH6-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1.552 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC V2 8GB (90YV0GH6-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
RTX 3050 8GB ASUS Dual OC LHR V2 GDDR6 DUAL-RTX3050-O8G-V2 | DUAL-RTX3050-O8G-V2 | 4711081772453

310,65€
310,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS GeForce RTX 3050 8GB GDDR6 PCIe 4.0 | DUAL-RTX3050-O8G-V2 | 4711081772453

319,55€
319,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 3050 DUAL 8GB OC V2 ( DUAL RTX3050 O8G V2 90YV0GH6-M0NA00 ) video karte DUAL-RTX3050-O8G-V2

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 3050 Dual V2 OC 8GB GDDR6 128bit videokarte 90YV0GH6-M0NA00

346,49€
346,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RTX3050-O8G-V2 NVIDIA GeForce RTX 3050 8 GB GDDR6 90YV0GH6-M0NA00

353,40€
353,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1.552 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1.852 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P123 mm x G200 mm x A38 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, DVI, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 3050 OC V2 8GB (90YV0GH6-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































