Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC 8GB (N506T3-08D7X-193075L)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 325 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC 8GB (N506T3-08D7X-193075L)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Inno3D RTX5060 TI X3 OC 8GB GDDR7 HDMI 3xD | N506T3-08D7X-193075L | 8886307700766 | 84718000

460,55€
460,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 N506T3-08D7X-193075L

462,09€
467,08€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti Twin X3 8GB OC DLSS 4 | N506T3-08D7X-193075L | 8886307700766

467,10€
467,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
InnoVISION Multimedia Technologies INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 ( N506T3 08D7X 193075L ) video karte N506T3-08D7X-193075L

475,00€
475,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC, 8192 MB GDDR7 N506T3-08D7X-193075L

492,05€
492,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO 3D Videokarte INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 8 GB GDDR7

498,09€
498,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC, 8192 MB GDDR7 | N506T3-08D7X-193075L | 8886307700766

498,60€
498,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D N506T3-08D7X-193075L N506T3-08D7X-193075L

512,17€
512,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC 8Gb GDDR7 128bit videokarte N506T3-08D7X-193075L

518,69€
518,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 N506T3-08D7X-193075L

531,60€
531,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 | N506T3-08D7X-193075L | 8886307700766 | WLONONWCRMU36

544,71€
544,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti TWIN X3 OC 8GB (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | N506T3-08D7X-193075L | 8886307700766

553,09€
553,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC NVIDIA 8 GB GDDR7 N506T3-08D7X-193075L

715,19€
717,69€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 325 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 602 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116 mm x G300 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5060 Ti X3 OC 8GB (N506T3-08D7X-193075L)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































