Ilustrācija var atšķirties
Motorola Edge 50 Fusion 8GB 256GB
Ražotājs: Motorola
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Google Android 14
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Displeja izmērs: 17,02 cm (6,7")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: Qualcomm
- Procesora modeļa numurs: Snapdragon 7s Gen 2
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 50 Fusion 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Motorola
Populāri produkti

Motorola Edge 60 Fusion
no 237,10€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 173,87€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 078,16€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 648,83€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 369,14€

Apple iPhone 17e 256GB
no 644,56€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 526,20€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 559,19€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 340,00€
50 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Motorola edge 50 Fusion 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 14 5G USB Veids-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Zils PB3T0044RO

209,21€
209,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 50 Fusion 17 cm (6.7") Divas SIM kartes Android 14 5G USB Veids-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Zils PB3T0046RO

209,21€
209,21€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Smartfon Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Granatowy (TKOMOTSZA0363)

213,68€
213,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Fusion 8/256GB Navy (TKOMOTSZA0363) | TKOMOTSZA0363 | 840023271106

214,65€
214,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Niebieski (TKOMOTSZA0486) TKOMOTSZA0486

218,61€
218,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Fusion - 5G Smartphone - Dual SIM - RAM 8 GB / Internal Memory PB3T0028FR

218,91€
223,90€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Edge 50 Fusion 8GB/256GB Forest Blue ( PB3T0026FR 0840023271106 ) Mobilais Telefons

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Zielony 15866141 (840493605784) ( JOINEDIT86374408 ) Mobilais Telefons

220,00€
220,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Turime | Motorola Solutions Mobile Phone Motorola Edge 50 Fusion 256GB Tidal Teal - CW - Smartphone | ITwork sandėlyje | TKOMOTSZA0363 | 840023271106

221,50€
221,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola edge 50 Fusion 17 cm (6.7) Dual SIM Android 14 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5000 mAh Blue PB3T0046RO

225,67€
230,66€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Edge 50 Fusion 5G Viedtālrunis DS / 8GB / 256GB | 0840023273889 | 0840023273889

228,65€
228,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Turime | Motorola Solutions Mobile Phone Motorola Edge 50 Fusion 256GB Tidal Teal - CW - Smartphone | ITwork sandėlyje TKOMOTSZA0363

236,39€
241,38€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Motorola Edge 50 Fusion 5G DS 8/256 Forest Blue 840023271106

239,50€
239,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Smartfon Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Granatowy (TKOMOTSZA0363) TKOMOTSZA0363 (840023271106) ( JOINEDIT72571318 ) Mobilais Telefons

245,00€
245,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Fusion 5G Smartphone DS / 8GB / 256GB 0840023273889

248,27€
248,27€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Fusion 5G Viedtālrunis DS / 8GB / 256GB 0840023273889

263,30€
263,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Forest Green

272,17€
274,67€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Smartfon Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Granatowy (TKOMOTSZA0363) TKOMOTSZA0363

275,58€
275,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Motorola Edge 50 Fusion Viedtālrunis 8GB / 256GB

276,09€
278,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Smartfon Motorola Edge 50 Fusion 5G 8/256GB Hot Pink TKOMOTSZA0416

306,49€
311,48€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 8 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Aizsardzības klase: | IP 68 |
|---|
| Mobilais sakaru standarts: | 5G |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Bezvadu LAN, Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.2 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | GPS |
| Akumulatora kapacitāte: | 5 000 mAh |
| Izmēri: | P73,06 mm x A161,91 mm x D7,89 mm |
|---|---|
| Svars: | 175 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Galvenā kamera 2: | 13 MP |
| Priekšējā kamera 1: | 32 MP |
| Google Android 14 |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 7s Gen 2 |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Displeja izmērs: | 17,02 cm (6,7") |
|---|---|
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 1 080 Pikseļi x 2 400 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Motorola Edge 50 Fusion 8GB 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Motorola
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Motorola G 72Motorola RazrMotorola RācijasMotorola T82 ExtremeMotorolleriMotorzāģa ĶēdesMotorzāģis PartnerMoza ProMsi Cyborg 15Multi InstrumentsMotorola Edge 40Motorola edge 40 neoEdge 50 ProMacBook Air 13 8GB 256GBMacBook Pro 13 8GB 256GBMacBook Pro 2020 8GB 256GBMacBook Air M2 8GB 256GBMacBook 256 GBMac 256GB256GB microSD



























