Ilustrācija var atšķirties
PNY RTX Pro 6000 Blackwell Max-Q Darbstacijas Izdevums 96GB (VCNRTXPRO6000MQ-SB)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 1 590 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 96 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY RTX Pro 6000 Blackwell Max-Q Darbstacijas Izdevums 96GB (VCNRTXPRO6000MQ-SB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Pny Technologies PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 VCNRTXPRO6000MQ-SB

9 540,29€
9 540,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 VCNRTXPRO6000MQ-SB

9 657,24€
9 662,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PNY Karta graficzna PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition 96GB GDDR7 (VCNRTXPRO6000MQ-SB)

10 501,93€
10 501,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PNY|NVIDIA|RTX PRO 6000|96 GB|GDDR7|512 bit|PCI Express x16 5.0|Active|VCNRTXPRO6000MQ-SB VCNRTXPRO6000MQ-SB

11 462,61€
11 462,61€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 | VCNRTXPRO6000MQ-SB | 3536403403386 | 2E17-09L

11 955,30€
11 955,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q darba stacija NVIDIA 96 GB GDDR7 | VCNRTXPRO6000MQ-SB | 3536403403386

11 972,85€
11 972,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Technologies PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 | VCNRTXPRO6000MQ-SB | 3536403403386 | KGKPNYNVD0087

13 185,50€
13 185,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 ( VCNRTXPRO6000MQ SB 3536403403386 ) video karte VCNRTXPRO6000MQ-SB

13 875,00€
13 875,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition Grafīska karte (VCNRTXPRO6000MQ-SB)

13 895,95€
13 895,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX Pro 6000 Blackwell Max 96GB GDDR7 512bit videokarte VCNRTXPRO6000MQ-SB

14 002,99€
14 002,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY TECHNOLOGIES PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition Grafīska karte | VCNRTXPRO6000MQ-SB | 3536403403386 | KGKPNYNVD0087

14 080,33€
14 080,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 VCNRTXPRO6000MQ-SB

14 475,10€
14 475,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition Grafīska karte

18 105,01€
18 107,51€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
PNY Technologies PNY RTX PRO 6000 Blackwell Max-Q Workstation Edition NVIDIA 96 GB GDDR7 VCNRTXPRO6000MQ-SB

19 037,71€
19 040,21€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 96 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1 590 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 288 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P111 mm x G267 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 24 064 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY RTX Pro 6000 Blackwell Max-Q Darbstacijas Izdevums 96GB (VCNRTXPRO6000MQ-SB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































