Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5060 Ti Overclocked Dual Fan 8GB (VCG5060T8DFXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- GPU takts frekvence: 2.407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
- Savienojumi: DisplayPort, HDMI izeja
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5060 Ti Overclocked Dual Fan 8GB (VCG5060T8DFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PNY GeForce RTX 5060 Ti Dual Fan 8GB OC DLSS 4 VCG5060T8DFXPB1-O

379,51€
379,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 Ti 8GB graphics card DLSS 4 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1 VCG5060T8DFXPB1-O (4718006457945) ( JOINEDIT85280350 )

415,00€
415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card GeForce RTX 5060 Ti OC 8GB VCG5060T8DFXPB1-O | VCG5060T8DFXPB1-O | 4718006457945 | GR-GFP-PNY-0208

432,54€
432,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2.407 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.692 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G245 mm x A39,90 mm |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5060 Ti Overclocked Dual Fan 8GB (VCG5060T8DFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti































