Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked Triple Fan 16GB (VCG5070T16TFXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked Triple Fan 16GB (VCG5070T16TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
PNY Graphics card GeForce RTX 5070 Ti OC 3F 16GB 256-bit 896GB/s | VCG5070T16TFXPB1-O | 4718006457334 | KGPNYN507T16TOC

976,10€
976,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Graphics card GeForce RTX 5070 Ti OC 3F 16GB 256-bit 896GB/s VCG5070T16TFXPB1-O

989,58€
989,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 Ti OC NVIDIA 16 GB GDDR7 | VCG5070T16TFXPB1-O | 4718006457334 | KGPNYN507T16TOC

997,85€
997,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX5070 TI VERTO OC Triple Fan 16GB GDDR7 HDMI 3xDP ( VCG5070T16TFXPB1 O ) video karte VCG5070T16TFXPB1-O

1 015,00€
1 015,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 Ti OC NVIDIA 16 GB GDDR7 VCG5070T16TFXPB1-O

1 026,22€
1 031,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card GeForce RTX 5070 Ti OC 3F 16GB 256-bit 896GB/s | VCG5070T16TFXPB1-O | 4718006457334 | KGPNYN507T16TOC

1 033,57€
1 033,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5070 Ti OC 3F 16GB 256-bit 896GB/s VCG5070T16TFXPB1-O

1 068,60€
1 068,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies Karta graf. PNY 5070 Ti 16GB STD OC VCG5070T16TFXPB1-O

1 149,50€
1 149,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G299,5 mm x A59,6 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8 960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 Ti Overclocked Triple Fan 16GB (VCG5070T16TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































