Ilustrācija var atšķirties
POCO C85 128GB
Ražotājs: POCO
Ilustrācija var atšķirties
- Viedtālrunis
- Operētājsistēma: Xiaomi HyperOS 2
- Iekšējā atmiņa: 128 GB
- Displeja izmērs: 17,52 cm (6,9")
- Divas SIM kartes (2. SIM karte): Jā
- Procesors: MediaTek
- Procesora modeļa numurs: Helio G81-Ultra
- Kodolu skaits: 8
Cenas vēsture
1M 3M
POCO C85 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
POCO
Populāri produkti

POCO F8 Pro 512GB
no 523,45€

Apple iPhone 17 256GB
no 819,00€

Apple iPhone 17 Pro 256GB
no 1 182,45€

Samsung Galaxy S26 Ultra 512GB
no 1 107,40€

Samsung Galaxy S26 256GB
no 678,71€

Samsung Galaxy A57 5G 256GB
no 386,25€

Apple iPhone 17e 256GB
no 630,33€

Samsung Galaxy S25 FE 256GB
no 532,15€

Samsung Galaxy S25 256GB
no 581,95€

Samsung Galaxy A56 5G 256GB
no 330,00€
72 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Poco MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO

123,12€
123,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO

123,12€
123,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO

123,50€
123,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO

123,50€
123,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 Viedtālrunis 6GB / 128GB | MZB0LGFEU | 6932554457228

126,91€
126,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 Viedtālrunis 6GB / 128GB (MZB0LGFEU)

126,95€
126,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO|MZB0LGFEU

131,08€
131,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO|MZB0LGKEU

131,08€
131,08€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi Smartphone C85 6/128GB MZB0LFWEU

132,75€
137,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Xiaomi Smartphone C85 6/128GB Green MZB0LGFEU
132,75€
137,74€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO MZB0LGFEU

133,45€
133,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6 GB 128 GB lilla - Viedtalrunis MZB0LGKEU | MZB0LGKEU | 6932554457273

133,58€
133,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU POCO

136,61€
139,11€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO

136,61€
139,11€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Viedtālrunis poco c85 128 melns

163,79€
165,69€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Viedtālrunis poco c85 6+128 zaļš

163,79€
165,69€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Vairāk piedāvājumu
Xiaomi POCO C85 6/128Gb Black

95,33€
95,33€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis POCO C85 6/128GB Black (null) | 6932554457037 | 6932554457037 | MZB0LFWEU

98,95€
98,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/ 128GB Black mobilais telefons MZB0LFWEU

99,00€
99,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Xiaomi POCO C85 6/128Gb Green 25078PC3EE GREEN

104,10€
104,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6GB/128GB BLACK MZB0LFWEU ( 6932554457037 ? 1445792 25078PC3EE Black MZB0LFWEU null ) Mobilais Telefons

105,00€
105,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
POCO C85 6/128GB Purple | 21-6932554457273 | 6932554457273

109,00€
115,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
POCO C85 6/128GB DS PURPLE | MZB0LGKEU | 6932554457273

114,10€
114,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Viedtālrunis POCO C85 6/128GB Purple (MZB0LGKEU) | MZB0LGKEU | 6932554457273

115,85€
115,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Telefons POCO C85 6/128GB Green

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 128 GB Violets
C85 128 GB Violets

119,00€
119,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco C85 6/128GB Black MZB0LFWEU

120,90€
120,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Poco MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU POCO MZB0LGFEU (6932554457228)

121,32€
121,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB PURPLE MZB0LGKEU

123,79€
123,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MOBILE PHONE POCO C85/6/128GB GREEN MZB0LGFEU

123,79€
123,79€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Operatīvā atmiņa (RAM): | 6 GB |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 128 GB |
| Atmiņas karšu nodalījums: | Jā |
| Atmiņas kartes ietilpība: | 1 TB |
| EPREL: | 2 379 226 |
|---|---|
| MPN: | 25078PC3EE |
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
|---|---|
| Uzticamības klase pēc atkārtota brīvā kritiena: | A (Skala A-E) |
| Akumulatora darbības ilgums ciklos: | 1 000 |
| Remontējamības klase, pamatojoties uz indeksu: | C (Skala A-E) |
| Aizsardzības klase: | IP 64 |
| Mobilais sakaru standarts: | 4G/LTE |
|---|---|
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
| Saskarnes TK: | Austiņu ligzda (3,5 mm), Bluetooth, NFC, USB-C |
| Bluetooth versija: | 5.4 |
| Atrašanās vietas noteikšana: | Beidou, Galileo, Glonass, GPS |
| Sejas atpazīšana: | Jā |
| Akumulatora kapacitāte: | 6 000 mAh |
| Uzlādes jauda: | 33 W |
| Izmēri: | P81,07 mm x A173,16 mm x D8,2 mm |
|---|---|
| Svars: | 211 g |
| Galvenā kamera 1: | 50 MP |
|---|---|
| Video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 Pikseļi |
| Priekšējā kamera 1: | 8 MP |
| Priekšējās kameras video izšķirtspēja: | 1 920 pikseļi x 1 080 pikseļi |
| Xiaomi HyperOS 2 |
| Procesors: | MediaTek |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Helio G81-Ultra |
| Kodolu skaits: | 8 |
| Procesora takts maksimāli: | 2 GHz |
| Displeja izmērs: | 17,52 cm (6,9") |
|---|---|
| Displeja tips: | LCD |
| Attēla atsvaidzināšanas frekvence: | 120 Hz |
| Izšķirtspēja: | 720 Pikseļi x 1 600 pikseļi |
| Divas SIM kartes (2. SIM karte): | Jā |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M
POCO C85 128GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































