Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab Active5 LTE
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: Flash-Disk
- Iekšējā atmiņa: 16 GB
- Atmiņas lielums: 1,50 GB
- Displeja izmērs: 20,30 cm (8)
- Svars: 393 g
- Skārienekrāns: Jā
- Izšķirtspēja: 1.280 Pikseļi x 800 pikseļi
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active5 LTE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 499,13€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Xiaomi Pad 7 8GB 256GB
no 307,30€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 93,10€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab Active5 SM-X306B 5G Samsung Exynos LTE-TDD & LTE-FDD 256 GB 20.3 cm (8") 8 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) Android 14 Green SM-X306BZGEEEE

630,96€
630,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active 5 5G 8 inches 8+256GB Enterprise Edition green | SM-X306BZGEEEE | 8806095466965

669,60€
669,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAMSUNG Tablet Galaxy Tab Active 5 5G 8 inches 8+256GB Enterprise Edition green | SM-X306BZGEEEE | 8806095466965

670,60€
670,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active 5 5G 8 colių 8/256 GB Žalias Planšetinis kompiuteris SM-X306BZGEEEE

679,50€
684,49€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Planšetdators Samsung Galaxy Tab Active5 8" 256 GB 5G Green (SM-X306BZGEEEE) | SM-X306BZGEEEE | 8806095466965

681,20€
681,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active5 EE 8" 8GB 256GB 5G SM-X306BZGEEEE planšetdators

751,99€
751,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active5 8" Planšetdators 8GB / 256GB (SM-X306BZGEEEE)

752,95€
752,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active5 8" Planšetdators 8GB / 256GB | SM-X306BZGEEEE | 8806095466965

753,00€
759,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Samsung Galaxy Tab Active5 8" Tablet 8GB / 256GB SM-X306BZGEEEE

756,89€
756,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active5 8” SM-X306B 8/256GB 5G LTE Green SM-X306BZGEEEE

771,60€
771,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
TABLET GALAXY TAB ACTIVE5 5G/8" 256GB GREEN SM-X306 SAMSUNG ( SM X306BZGEEEE 8806095466965 SM-306B ) Planšetdators SM-X306BZGEEEE

780,00€
780,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active5 8" Planšetdators 8GB / 256GB | SM-X306BZGEEEE | 8806095466965

796,34€
796,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Samsung Galaxy Tab Active5 8" Planšetdators 8GB / 256GB SM-X306BZGEEEE (8806095466965) ( JOINEDIT89129906 )

805,00€
805,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora kapacitāte: | 4.450 mAh |
|---|
| Cietais disks: | Flash-Disk |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 16 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Ūdensizturīgs: | Jā |
| Aizsardzības klase: | IP 67 |
| Izmēri: | P126,20 mm x A213,10 mm x D9,75 mm |
|---|---|
| Svars: | 393 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11b, 802.11g, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 4.0 |
| 4G/LTE: | Jā |
| NFC: | Jā |
| GPS: | Jā |
| Atmiņas lielums: | 1,50 GB |
|---|
| Displeja izmērs: | 20,30 cm (8) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 1.280 Pikseļi x 800 pikseļi |
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SD |
|---|---|
| USB 2.0 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | Austiņas, USB-Micro |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Samsung Galaxy Tab Active5 LTE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 240HzSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung Tab A9Samsung Tab A7Galaxy Tab A8 32GbGalaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy PlanšeteSamsung Galaxy HDMI




































