Ilustrācija var atšķirties
Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): B (Skala A-G)
- Ūdens patēriņa vērtība: 8,70 l
- Elektroenerģijas patēriņš: 51 kWh/100 mazgāšanas cikli
- Darbības troksnis: 44 dB
- Ietilpība (komplekti): 10
- Sākuma laika iestatīšana: Jā
- MPN: SR53ES25KE
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 SR65ZX22ME
no 772,95€

Gorenje GS541D10X
no 375,00€

Bomann GSP 7418
no 344,23€

Bosch Serie 2 SPI2IKS10E
no 505,76€

Gorenje GS520E15W
no 280,62€

Bosch Serie 2 SPV2IKX10E
no 347,15€

Gorenje GV520E10
no 280,34€

Bosch Hausgeräte Serie 6 SPS6EMI21E
no 678,80€

Bosch Serie 2 SPI2HKS42E
no 417,55€

Beko DVS05024W
no 273,00€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens iQ300 SR53ES25KE dishwasher Semi built-in 10 place settings B | SR53ES25KE | 4242003981191 | AGDSIMZMZ0203

604,80€
604,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Siemens iQ300 SR53ES25KE dishwasher Semi built-in 10 place settings B SR53ES25KE

1 062,30€
1 062,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| EPREL: | 2310009 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | B (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 8,70 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 51 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | B (Skala A-D) |
|---|---|
| Darbības troksnis: | 44 dB |
| Ietilpība (komplekti): | 10 |
| Displejs pieejams: | Jā |
| Sākuma laika iestatīšana: | Jā |
| AquaStop: | Jā |
| AquaSensor: | Jā |
| Sāls papildināšanas indikators: | Jā |
| Skalošanas līdzekļa uzpildes indikators: | Jā |
| Tīrītāja automātika: | Jā |
| Salona apgaismojums: | Nē |
| Galda piederumu uzglabāšana: | Galda piederumu grozs |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P44,80 cm x A81,50 cm x D57,30 cm |
|---|---|
| Svars: | 29,60 kg |
| SR53ES25KE |
| Integrējams |
Cenas vēsture
1M 3M
Siemens Hausgeräte iQ300 SR53ES25KE
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0





















