Ilustrācija var atšķirties
Bosch Serie 8 WGB256041
Ražotājs: Bosch
Ilustrācija var atšķirties
- Veļas mašīna
- Veids: Brīvi stāvošs
- Energoefektivitātes klase (jaunā): A (Skala A-G)
- Centrifūgas apgriezieni: 1.600 apgr./min
- Ietilpība: Mazgāšana 10 kg
- Daudzuma automātika: Jā
- Krokojumu aizsardzība: Jā
- MPN: WGB256041
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WGB256041
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Bosch
Populāri produkti

Bosch Serie 8 WGB244040
no 860,00€

Bomann WA 7175
no 300,00€

Bomann WA 7185
no 310,00€

Siemens iQ700 WG44B2040
no 715,00€

Hisense WF3S8043BW3
no 334,99€

Siemens iQ500 WU14UT70
no 650,00€

Haier HW50-BP12307
no 525,00€

Siemens iQ500 WG44G2Z22
no 580,00€

Siemens Hausgeräte iQ700 WG56B2A41
no 989,00€

Siemens iQ700 WG44B2A40
no 980,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
BOSCH WGB256041 Serie 8 , Waschmaschine weiß/schwarz

1 259,66€
1 264,65€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Produkta dati
| EPREL: | 1985909 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | A (Skala A-G) |
| Centrifūgas efektivitātes klase: | A (Skala A-G) |
| Ūdens patēriņa vērtība: | 48 l |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 35 kWh/100 mazgāšanas cikli |
| Centrifūgas apgriezieni: | 1.600 apgr./min |
| Ietilpība: | Mazgāšana 10 kg |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | A (Skala A-D) |
| Skaņas jauda centrifugējot: | 72 dB |
| Programmas ilgums Eco: | 3:57 h h |
| AquaStop: | Jā |
|---|---|
| Displejs: | Jā |
| Būgņa iekšējais apgaismojums: | Jā |
| Papildināšanas funkcija: | Jā |
| Daudzuma automātika: | Jā |
| Krokojumu aizsardzība: | Jā |
| Bērnu drošība: | Jā |
| WLAN: | Jā |
| Izmēri: | P59,80 cm x A84,50 cm x D59 cm |
|---|---|
| Svars: | 82,40 kg |
| WGB256041 |
| Brīvi stāvošs |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Bosch Serie 8 WGB256041
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Bosch Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Bosch SmalcinātājsBosch Sulas SpiedeBosch Tassimo Kafijas AutomātsBosch Tassimo kafijas kapsulasBosch Tassimo kapsulasBosch Trauku MašīnaBosch Veļas Mašīna Ar ŽāvētājuBrand Workout ClothesBrit Premium ChickenBosch Multitalent 8Bosch Unlimited 8Bosch 10.8 VBosch tējkannaBosch SiltumsūknisBosch CepeškrāsnsBosch GludeklisBosch KombainsBosch TosterisBosch Fleksis




















