Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6GB (GV-N3050OC-6GL)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1 042 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6GB (GV-N3050OC-6GL)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics card Gigabyte 9VN3050O6L-00-10 6 GB Nvidia GeForce RTX 3050 GDDR6 | GV-N3050OC-6GL | 4719331354268

246,30€
246,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 3050 Low Profile/OC/6GB/GDDR6 | GV-N3050OC-6GL | 4719331354268

246,40€
246,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6GB GDDR6 (GV-N3050OC-6GL) | GV-N3050OC-6GL | 4719331354268

254,20€
254,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6G NVIDIA 6 GB GDDR6 ( GV N3050OC 6GL 4719331354268 ) video karte GV-N3050OC-6GL

265,00€
265,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 OC LP 6GB GDDR6 96bit videokarte GV-N3050OC-6GL

273,51€
273,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6G NVIDIA 6 GB GDDR6 GV-N3050OC-6GL

279,70€
279,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA GIGABYTE GV-N3050OC-6GL 6GB GDDR6 PCIe 4.0

280,93€
285,92€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6GB GV-N3050OC-6GL

289,44€
289,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6G NVIDIA 6 GB GDDR6 GV-N3050OC-6GL

330,43€
330,43€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 96 Bit |
| Maks. patēriņš: | 70 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 042 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1 477 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P69 mm x G181 mm x A36 mm |
| Čipkopa: RTX 3050 |
| Atmiņa: 6GB GDDR6 |
| NVIDIA Ampere straumēšanas procesori |
| RT kodoli 2. paaudzes |
| Tensor kodoli 3. paaudzes |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 304 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 3050 OC Low Profile 6GB (GV-N3050OC-6GL)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































