Ilustrācija var atšķirties
ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC 8GB (90YV0N12-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU takts frekvence: 2 280 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC 8GB (90YV0N12-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
21 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Dual GeForce RTX 5060 8 GB OC graphics card 90YV0N12-M0NA00

329,58€
329,58€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RTX5060-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 ( 90YV0N12 M0NA00 DUAL-RTX5060-O8G ) video karte 90YV0N12-M0NA00

335,00€
335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 5060 DUAL OC 8GB DLSS 4 | 90YV0N12-M0NA00 | 4711636057899 | 2E07-A4G

338,15€
338,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 Dual OC 8GB GDDR7 128BIT HDMI/3DP | 90YV0N12-M0NA00 | 4711636057899

338,80€
338,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RTX5060-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 90YV0N12-M0NA00

346,10€
346,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8 GB OC graphics card DUAL-RTX5060-O8G

353,56€
358,55€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS DUAL RTX 5060 OC 8GB 90YV0N12-M0NA00

358,86€
358,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS Dual GeForce RTX 5060 90YV0N12-M0NA00 DUAL-RTX5060-O8G

358,90€
358,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5060 DUAL OC 8GB GDDR7 128 bit videokarte 90YV0N12-M0NA00

359,41€
359,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Asus GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7 Dual OC (DLSS 4) | 90YV0N12-M0NA00 | 4711636057899 | VGAASUNVD0925

368,00€
374,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Videokarte Asus GeForce RTX 5060, 8GB GDDR7 Dual OC (DLSS 4) | 90YV0N12-M0NA00 | 4711636057899 | VGAASUNVD0925

368,81€
368,81€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RTX5060 8GB GDDR7/DUAL-RTX5060-O8G ASUS 4711636057899 (4711636057899) ( JOINEDIT88606302 )

375,00€
375,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RTX5060-O8G NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 DUAL-RTX5060-O8G

379,99€
379,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Nvidia GeForce RTX 5060 Videokarte 8GB GDDR7 (90YV0N12-M0NA00)

394,95€
394,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS DUAL RTX 5060 OC 8GB 90YV0N12-M0NA00

448,64€
451,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Asus VGA PCIE16 RTX5060 8GB GDDR7/DUAL-RTX5060-O8G

448,77€
451,27€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
ASUS Dual -RTX5060-O8G GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 128 bit 7680 x 4320 pixels PCI Express 5.0 90YV0N12-M0NA00 (4711636057899) ( JOINEDIT81043325 )

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Nvidia GeForce RTX 5060 Videokarte 8GB GDDR7

467,04€
469,54€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Dual GeForce RTX 5060 8 GB OC graphics card 90YV0N12-M0NA00

486,84€
489,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Asus Dual GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0N12-M0NA00

523,93€
526,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Datoru piederumi Asus ASUS DUAL RTX 5060 OC 8GB 90YV0N12-M0NA00

523,93€
526,43€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 145 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 280 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 565 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P123 mm x G228 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 840 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS Dual GeForce RTX 5060 OC 8GB (90YV0N12-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































