Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5050 Twin X2 8GB (N50502-08D6-174071N)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU takts frekvence: 2 317 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5050 Twin X2 8GB (N50502-08D6-174071N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
InnoVISION Multimedia Technologies Inno3D RTX5050 Twin X2 8GB GDDR6 HDMI 3xDP ( N50502 08D6 174071N ) video karte N50502-08D6-174071N

290,00€
290,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 videokarte | N50502-08D6-174071N | 8886307701756 | 1003485153

303,90€
303,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card INNO3D N50502-08D6-174071N GEFORCE RTX 5050 8 GB GDDR6 | N50502-08D6-174071N | 8886307701756

308,55€
308,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 N50502-08D6-174071N

308,69€
313,68€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
INNO3D GeForce RTX 5050 Twin X2 8GB graphics card DLSS 4 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1 N50502-08D6-174071N (8886307701756) ( JOINEDIT89128831 )

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5050 Twin X2 8GB GDDR6 128bit videokarte N50502-08D6-174071N

317,90€
317,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 | GCI3-319 | 8886307701756 | N50502-08D6-174071N

327,75€
327,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Inno3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 N50502-08D6-174071N

334,71€
334,71€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 N50502-08D6-174071N

341,00€
341,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 N50502-08D6-174071N

351,00€
351,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 | N50502-08D6-174071N | 8886307701756 | WLONONWCRPBCP

365,04€
365,04€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO 3D Videokarte INNO3D GeForce RTX 5050 TWIN X2 NVIDIA 8 GB GDDR6 N50502-08D6-174071N

435,00€
435,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Karta graf. INNO3D RTX 5050 X2 8GB N50502-08D6-174071N (8886307701756) ( JOINEDIT88444317 )

340,00€
340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
INNO3D graphics card GeForce RTX 5050 TWIN X2 - 8 GB GDDR6 8886307701756 (8886307701756) ( JOINEDIT88838732 )

360,00€
360,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 317 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116 mm x G225 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5050 Twin X2 8GB (N50502-08D6-174071N)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti







































