Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GV-N1656OC-4GD 4GB PCIe
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 3.0 x16
- GPU takts frekvence: 1.410 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 4 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1.500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.6 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M
GIGABYTE GV-N1656OC-4GD 4GB PCIe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Videokarte Gigabyte GeForce GTX 1650 D6 OC (GV-N1656OC-4GD)

264,14€
264,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 4 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 120.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 75 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1.410 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 1.635 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P116 mm x G153 mm x A36 mm |
| PCIe 3.0 x16 |
| Savienojumi: | DVI |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.6 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 896 |
Cenas vēsture
1M 3M
GIGABYTE GV-N1656OC-4GD 4GB PCIe
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





























