Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 OC Edition 32GB (90YV0LW0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2.010 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 OC Edition 32GB (90YV0LW0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Karta graficzna Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 OC 32GB GDDR7 (ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING) 90YV0LW0-M0NA00

3 983,99€
3 983,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS ROG RTX 5090 32 GB GDDR7 PCIe 5.0 90YV0LW0-M0NA00

4 152,72€
4 157,71€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS ROG RTX 5090 32 GB GDDR7 PCIe 5.0 | 90YV0LW0-M0NA00 | 4711387890288 | AS-90YV0LW0-M0NA00

4 199,15€
4 199,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG ASTRAL GeForce RTX 5090 OC 32 GB GDDR7 graphics card | 90YV0LW0-M0NA00 | 4711387890288

4 326,35€
4 326,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 videokarte 90YV0LW0-M0NA00

4 697,49€
4 697,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RTX5090 32GB ROG-ASTRAL O32G Gaming 4711387890288 (4711387890288) ( JOINEDIT88586352 )

4 760,00€
4 760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 32GB ( 90YV0LW0 M0NA00 ROG-ASTRAL-RTX5090-O32G-GAMING ) video karte 90YV0LW0-M0NA00

4 935,00€
4 935,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG ASTRAL GeForce RTX 5090 OC 32 GB GDDR7 graphics card | 90YV0LW0-M0NA00 | 4711387890288

4 952,20€
4 952,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Astral - -RTX5090-O32G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5090 32 GB GDDR7 90YV0LW0-M0NA00

5 270,90€
5 270,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG ASTRAL GeForce RTX 5090 OC 32 GB GDDR7 graphics card 90YV0LW0-M0NA00

5 884,82€
5 887,32€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2.010 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.410 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P149,30 mm x G357,60 mm x A76 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21.760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5090 OC Edition 32GB (90YV0LW0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































