Ilustrācija var atšķirties
ASUS GeForce RTX 3050 OC 6GB (90YV0KQ0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050
- GPU takts frekvence: 1 042 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 6 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS GeForce RTX 3050 OC 6GB (90YV0KQ0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS RTX3050-O6G-LP-BRK 6GB GDDR6 96bit 90YV0KQ0-M0NA00

245,46€
250,45€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS RTX 3050 OC 6GB LP BRK ( 90YV0KQ0 M0NA00 GCAS-617 ) video karte 90YV0KQ0-M0NA00

250,00€
250,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition 6GB GDDR6 90YV0KQ0-M0NA00

252,57€
252,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 3050 Gaming Graphics Card, 6GB GDDR6, HDMI, DP | 90YV0KQ0-M0NA00 | 4711387515259

253,35€
253,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Karta graficzna Asus GeForce RTX 3050 OC 6GB GDDR6 (RTX3050-O6G-LP-BRK) 90YV0KQ0-M0NA00

257,88€
257,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS RTX3050-O6G-LP-BRK 6GB GDDR6 96bit | 90YV0KQ0-M0NA00 | 4711387515259 | 1001916953

258,40€
258,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS RTX 3050 OC 6GB LP BRK | 90YV0KQ0-M0NA00 | 4711387515259

258,48€
258,48€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS RTX 3050 OC 6GB LP BRK 90YV0KQ0-M0NA00

259,44€
259,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 3050 LP BRK OC 6GB GDDR6 96bit videokarte 90YV0KQ0-M0NA00

264,36€
264,36€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA Asus RTX3050 6GB O6G LP BRK 4711387515259 (4711387515259) ( JOINEDIT88608662 )

280,00€
280,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 3050 LP BRK OC Edition NVIDIA 6 GB GDDR6 GCAS-617

373,08€
375,58€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
VGA PCIE16 RTX3050 6GB GDDR6 RTX3050-O6G-LP-BRK ASUS 90YV0KQ0-M0NA00 (4711387515259) ( JOINEDIT88440447 )

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 6 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 96 Bit |
| Maks. patēriņš: | 70 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 042 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 1 537 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P69 mm x G182 mm x A40 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, DVI, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 304 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS GeForce RTX 3050 OC 6GB (90YV0KQ0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































