Ilustrācija var atšķirties
ASUS GeForce RTX 5080 Noctua OC Edition 16GB (90YV0M32-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS GeForce RTX 5080 Noctua OC Edition 16GB (90YV0M32-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS GeForce RTX 5080 Noctua OC Edition, Grafikkarte DLSS 4, 3x DisplayPort, 2x HDMI 2.1 90YV0M32-M0NA00

1 603,83€
1 608,82€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Karta graficzna Asus GeForce RTX 5080 Noctua OC 16GB GDDR7 DLSS4 (RTX5080-O16G-NOCTUA)

1 703,01€
1 703,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 5080 NOCTUA OC 16GB DLSS 4 199291205383 ( RTX5080 O16G NOCTUA 90YV0M32-M0NA00 ) video karte RTX5080-O16G-NOCTUA

1 760,00€
1 760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Noctua NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 graphics card | 90YV0M32-M0NA00 | 4711636205382 | 90YV0M32-M0NA00

1 774,85€
1 774,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5080 16GB ASUS Noctua OC Edition GDDR7 3 Fan | 90YV0M32-M0NA00 | 4711636205382

1 815,80€
1 815,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5080 Noctua OC 16GB GDDR7 256bit videokarte 90YV0M32-M0NA00

1 871,68€
1 871,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte ASUS GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 Noctua OC Edition 90YV0M32-M0NA00

1 896,34€
1 896,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS RTX5080-O16G-NOCTUA NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 90YV0M32-M0NA00

1 966,80€
1 966,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 730 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P151 mm x G385 mm x A80 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS GeForce RTX 5080 Noctua OC Edition 16GB (90YV0M32-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti




































