Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB (NE65050019P1-GB2070B)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU takts frekvence: 2.317 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB (NE65050019P1-GB2070B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | NE65050019P1-GB2070B | 4710562245424

297,80€
297,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB GDDR6 DLSS4 (NE65050019P1-GB2070B)

303,29€
303,29€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5050 8GB Gainward Ghost GDDR6 | NE65050019P1-GB2070B | 4710562245424

304,15€
304,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward RTX5050 Ghost 8GB GDDR6 HDMI 3xDP ( NE65050019P1 GB2070B 549296 ) video karte NE65050019P1-GB2070B

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost NVIDIA 8 GB GDDR6 NE65050019P1-GB2070B

315,22€
320,21€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB GDDR6 128bit videokarte NE65050019P1-GB2070B

315,49€
315,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB GDDR6 DLSS4 (NE65050019P1-GB2070B) NE65050019P1-GB2070B

340,11€
340,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 NE65050019P1-GB2070B

345,50€
345,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost NVIDIA 8 GB GDDR6 | 549296 | 4710562245424 | WLONONWCROWGR

345,82€
345,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8 GB GDDR6 NE65050019P1-GB2070B

396,00€
396,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost NVIDIA 8 GB GDDR6 549296

459,20€
461,70€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.317 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P126,30 mm x G262,10 mm x A40,10 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5050 Ghost 8GB (NE65050019P1-GB2070B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce Rtx 3060RTX 7900Rtx 20704090 RtxGeforce 1050 TiRtx 3080 TiNvidia Geforce Gtx 1650MacBook 8GBDVD 8GBCrucial 8GB







































