Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8GB (GV-N5050OC-8GL)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU takts frekvence: 2 317 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8GB (GV-N5050OC-8GL)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
23 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics card Gigabyte 9VN5050O8L-00-G10 8 GB GDDR6 | GV-N5050OC-8GL | 4719331356736 | VGAGIGNVD0830

278,60€
278,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Karta graficzna GeForce RTX 5050 low profile OC 8GB GDDR6 128BIT 2DP/2HDMI | GV-N5050OC-8GL | 4719331356736 | VGAGIGNVD0830

283,85€
283,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Graphics card GeForce RTX 5050 low profile OC 8GB GDDR6 128BIT 2DP/2HDMI ( GV N5050OC 8GL GV-N5050OC-8GL 1.0 ) video karte

295,00€
295,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G GDDR6 128bit videokarte GV-N5050OC-8GL

295,99€
295,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050OC-8GL | GV-N5050OC-8GL | 4719331356736 | VGAGIGNVD0830

303,15€
303,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050OC-8GL | GV-N5050OC-8GL | 4719331356736 | VGAGIGNVD0830

305,00€
311,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G NVIDIA 8 GB GDDR6 GV-N5050OC-8GL

305,30€
305,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 GV-N5050OC-8GL

310,90€
310,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 GV-N5050OC-8GL

312,91€
319,91€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Graphics Card GIGABYTE NVIDIA GeForce RTX 5050 8 GB GDDR6 128 bit PCIE 5.0 16x GPU 2587 MHz Triple slot Fansink GV-N5050OC-8GL1.0 GV-N5050OC-8GL 1.0

316,90€
316,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0|GV-N5050OC-8GL

318,59€
318,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE RTX 5050 OC Low Profile 8GB GV-N5050OC-8GL

318,97€
318,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050OC-8GL A213B161414265E50947BBB72D1D121935E460CA

319,02€
319,02€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050OC-8GL

324,26€
324,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI portu skaits 2 | PCI-E 5.0

325,72€
325,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050OC-8GL

328,58€
333,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G 8192 MB GDDR6 4719331356736 (4719331356736) ( JOINEDIT88825276 )

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafisk karte - GIGABYTE - RTX 5050 OC-8GL - 8 GB GDDR6 - Zema profils - Kluss dzesēšana

335,99€
335,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Gigabaits GeForce RTX 5050 OC Zems profils 8G 2 י PCI-E 5,0 GV-N5050OC-8GL

369,39€
369,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 GV-N5050OC-8GL

382,81€
385,31€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE RTX 5050 OC Low Profile 8GB GV-N5050OC-8GL

385,98€
388,48€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2587MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050OC-8GL

401,06€
403,56€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8G GV-N5050OC-8GL

411,91€
414,41€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 317 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 587 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P69 mm x G182 mm x A36 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5050 OC Low Profile 8GB (GV-N5050OC-8GL)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































