Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5050 Gaming OC 8GB (GV-N5050GAMING OC-8GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5050
- GPU takts frekvence: 2 317 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5050 Gaming OC 8GB (GV-N5050GAMING OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
24 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Graphics card Gigabyte GV-N5050GAMING OC-8GD 8 GB GDDR6 | GV-N5050GAMING OC-8GD | 4719331356750 | VGAGIGNVD0828

309,60€
309,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G GV-N5050GAMING OC-8GD

312,12€
312,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 5050 Gaming OC 8GB GDDR6 DLSS4 (GV-N5050GAMING OC-8GD) | GV-N5050GAMING OC-8GD | 4719331356750 | VGAGIGNVD0828

315,40€
315,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2632MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050GAMING OC-8GD GV-N5050GAMING OC-8GD 1.0

321,38€
326,37€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 GV-N5050GAMING OC-8GD

322,67€
322,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 GV-N5050GAMING OC-8GD

324,76€
331,76€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G GDDR6 128bit videokarte GV-N5050GAMING OC-8GD

328,99€
328,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6 128bit PCI-E 5.0 2632MHz Core Clock 2 x DP 2 x HDMI NVIDIA DLSS 4 GV ( GV N5050GAMING OC 8GD ) video karte GV-N5050GAMING OC-8GD

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0|GV-N5050GAMING OC-8GD

330,64€
330,64€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE RTX 5050 GAMING OC 8GB | GV-N5050GAMING OC-8GD | 4719331356750 | VGAGIGNVD0828

336,84€
336,84€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce NVIDIA RTX 5050 Videokarte 8GB | GV-N5050GAMING OC-8GD | 4719331356750 | VGAGIGNVD0828

337,00€
343,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI portu skaits 2 | PCI-E 5.0

337,95€
337,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2632MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050GAMING OC-8GD 08D4EEA458329406A839F7C51AAEB64D1538CC95

344,54€
344,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE RTX 5050 GAMING OC 8GB GV-N5050GAMING OC-8GD

351,18€
351,18€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2632MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050GAMING OC-8GD GV-N5050GAMING OC-8GD

351,40€
351,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce NVIDIA RTX 5050 Videokarte 8GB (GV-N5050GAMING OC-8GD)

363,95€
363,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Gaming - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 5050 - 8 GB 4719331356750 (4719331356750) ( JOINEDIT88834910 )

365,00€
365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Gigabaits GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G 2 י PCI-E 5,0 GV-N5050GAMING OC-8GD

383,37€
383,37€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5050 | GDDR6 | HDMI ports quantity 2 | PCI-E 5.0 GV-N5050GAMING OC-8GD

397,02€
399,52€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Videokarte GIGABYTE - Grafikas karte - RTX 5050 GAMING OC-8GD

411,00€
411,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE RTX 5050 GAMING OC 8GB GV-N5050GAMING OC-8GD

414,22€
416,72€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Grafiskās karte / Video kartes Gigabyte GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G GV-N5050GAMING OC-8GD

426,63€
429,13€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
GIGABYTE GeForce RTX 5050 GAMING OC 8G Graphics Card - 8GB GDDR6, 128bit, PCI-E 5.0, 2632MHz Core Clock, 2 x DP, 2 x HDMI, NVIDIA DLSS 4, GV-N5050GAMING OC-8GD

447,64€
450,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte GeForce NVIDIA RTX 5050 Videokarte 8GB

449,07€
451,57€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 14 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 130 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 317 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 632 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P117 mm x G280 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 560 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5050 Gaming OC 8GB (GV-N5050GAMING OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti














































