Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom 32GB (NE75090019R5-GB2020P)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5090
- GPU takts frekvence: 2 017 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom 32GB (NE75090019R5-GB2020P)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ZOTAC Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5090 Overclocked 32GB GDDR7 DLSS4 (NE75090019R5-GB2020P) | NE75090019R5-GB2020P | 4710562244878

4 091,95€
4 091,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom NVIDIA 32 GB GDDR7 | NE75090019R5-GB2020P | 4710562244878

4 200,90€
4 200,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom - 32GB GDDR7 HDMI 3x DP ( NE75090019R5 GB2020P 523235 ) video karte NE75090019R5-GB2020P

4 395,00€
4 395,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5090 Overclocked 32GB GDDR7 DLSS4 (NE75090019R5-GB2020P) | NE75090019R5-GB2020P | 4710562244878

4 408,30€
4 408,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom NVIDIA 32 GB GDDR7 NE75090019R5-GB2020P

4 491,33€
4 496,32€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) NE75090019R5-GB2020P

4 692,00€
4 692,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5090 Overclocked 32GB GDDR7 DLSS4 (NE75090019R5-GB2020P) NE75090019R5-GB2020P

4 757,94€
4 757,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward RTX5090 Phantom 32GB GDDR7 HDMI 3xDP NE75090019R5-GB2020P

5 931,92€
5 931,92€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 017 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 407 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P145,6 mm x G331,9 mm x A69,9 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21 760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5090 Phantom 32GB (NE75090019R5-GB2020P)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce Rtx 3060RTX 7900Rtx 20704090 RtxGeforce 1050 TiRtx 3080 TiDVD 32GBMacBook 32GBSDHC 32GBCrucial 32GB




































