Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB (NE7506T019P1-GB2062B)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2.407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB (NE7506T019P1-GB2062B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
RTX 5060 Ti 8GB Gainward Ghost GDDR7 | NE7506T019P1-GB2062B | 4710562245288

367,25€
367,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost NVIDIA 8 GB GDDR7 | NE7506T019P1-GB2062B | 4710562245288

375,80€
375,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward RTX5060Ti Ghost 8GB GDDR7 HDMI 3xDP ( NE7506T019P1 GB2062B 4710562245288 530464 ) video karte NE7506T019P1-GB2062B

380,00€
380,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB GDDR7 128bit videokarte NE7506T019P1-GB2062B

381,65€
381,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost NVIDIA 8 GB GDDR7 NE7506T019P1-GB2062B

404,58€
409,57€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB GDDR7 DLSS4 (NE7506T019P1-GB2062B) NE7506T019P1-GB2062B

409,22€
409,22€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) NE7506T019P1-GB2062B

417,90€
417,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost NVIDIA 8 GB GDDR7 | 530464 | 4710562245288 | WLONONWCROWBT

421,51€
421,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB GDDR7 DLSS4 (NE7506T019P1-GB2062B)

426,41€
426,41€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost NVIDIA 8 GB GDDR7 530464

554,26€
556,76€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P126,30 mm x G262,10 mm x A40,10 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5060 Ti Ghost 8GB (NE7506T019P1-GB2062B)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce 1050 TiRtx 3080 TiGeforce Rtx 3060RTX 7900Rtx 20704090 RtxNvidia Geforce Gtx 1650MacBook 8GBDVD 8GBCrucial 8GB






































