Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5090 GameRock 32GB (NE75090019R5-GB2020G)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5090
- GPU takts frekvence: 2.017 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5090 GameRock 32GB (NE75090019R5-GB2020G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit Kata graf. palit rtx 5090 gamerock 32gb NE75090019R5-GB2020G

3 557,28€
3 557,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.017 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.407 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P150 mm x G331,90 mm x A70,40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21.760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5090 GameRock 32GB (NE75090019R5-GB2020G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























