Ilustrācija var atšķirties
Inno3D GeForce RTX 5090 iChill Frostbite 32GB (C50903-32D7X-1759FB)
Ražotājs: Inno3D
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5090
- GPU takts frekvence: 2 017 MHz
- GPU dzesēšana: Ūdens dzesēšana
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5090 iChill Frostbite 32GB (C50903-32D7X-1759FB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Inno3D
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
2 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vaizdo plokštė Inno3D GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 iCHILL Frostbite C50903-32D7X-1759FB

4 387,03€
4 392,02€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Vaizdo plokštė Inno3D GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 iCHILL Frostbite | C50903-32D7X-1759FB | 8886307700100 | C50903-32D7X-1759FB

4 388,65€
4 388,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 017 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 467 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ūdens dzesēšana |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G204 mm x A31 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21 760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Inno3D GeForce RTX 5090 iChill Frostbite 32GB (C50903-32D7X-1759FB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






























