Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB (GV-N5090GAMING OC-32GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5090
- GPU takts frekvence: 2 410 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB (GV-N5090GAMING OC-32GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Vaizdo plokštė NVIDIA Gigabyte RTX 5090 GAMING OC 32GB GDDR7 PCIe 4.0 GV-N5090GAMING OC-32GD
3 931,24€
3 936,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte GeForce RTX 5090 GAMING OC 32G | NVIDIA | 32 GB | GeForce RTX 5090 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | GV-N5090GAMING OC-32GD | 4719331355791

4 360,60€
4 360,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5090 GAMING OC 32G | NVIDIA | 32 GB | GeForce RTX 5090 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | GV-N5090GAMING OC-32GD | 4719331355791

4 364,90€
4 364,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB GDDR7 (GV-N5090GAMING OC-32GD) | GV-N5090GAMING OC-32GD | 4719331355791 | 2130537

4 423,00€
4 423,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gigabyte RTX 5090 GAMING OC 32GB ( GV N5090GAMING OC 32GD ) video karte GV-N5090GAMING OC-32GD

4 600,00€
4 600,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB GDDR7 (GV-N5090GAMING OC-32GD) GV-N5090GAMING OC-32GD

4 645,80€
4 645,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB GDDR7 GV-N5090GAMING OC-32GD

4 691,85€
4 691,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 512 Bit |
| Maks. patēriņš: | 575 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 410 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 550 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P152 mm x G342 mm x A70 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 21 760 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5090 Gaming OC 32GB (GV-N5090GAMING OC-32GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































