Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC 12GB (V532-006R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC 12GB (V532-006R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 ( V532 006R GEFORCE RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC ) video karte V532-006R

660,00€
660,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 | V532-006R | 4711377308151

660,55€
660,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | V532-006R | 4711377308151

676,45€
676,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA MSI RTX 5070 V532-006R 12GB GDDR7 192-bit 3 ventiliatoriai

682,57€
687,56€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5070 INSPIRE 3X OC 12GB GDDR7 192bit videokarte V532-006R

688,97€
688,97€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC NVIDIA 12 GB GeForce RTX 5070 GDDR7 HDMI ports quantity 1 PCI Express Gen 5 ( GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3 4711377308151 GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC V532-006R ) video karte

690,00€
690,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC | V532-006R | 4711377308151 | VGAMISNVDM274

729,76€
729,76€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC V532-006R

811,91€
811,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC | V532-006R | 4711377308151

821,12€
821,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5070 12G INSPIRE 3X OC NVIDIA 12 GB GDDR7 V532-006R

973,94€
976,44€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 557 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P112 mm x G288 mm x A50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5070 Inspire 3X OC 12GB (V532-006R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































