Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 16GB (V535-005R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2.407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 16GB (V535-005R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
7 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI Karta graficzna geforce rtx 5060 ti 16g ventus 2x oc plus

507,72€
507,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC Plus - 16GB GDDR7 HDMI 3x DP ( V535 005R G506T-16V2CP GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLU GEFORCE RTX 5060 TI 16G VENTUS 2X OC PLUS ) video karte V535-005R

640,00€
640,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Karta graficzna MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 16GB GDDR7 DLSS4 GeForce RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PLUS

659,88€
659,88€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI VENTUS GeForce RTX 5060 TI 16G 2X OC PLUS NVIDIA 16 GB GDDR7 RTX 5060 Ti 16G VENTUS 2X OC PL

664,35€
669,34€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
MSI GeForce RTX 5060 Ti Videokarte 16GB GDDR7 G506T-16V2CP (4711377334471) ( JOINEDIT85209548 )

700,00€
700,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 Ti Videokarte 16GB GDDR7 | G506T-16V2CP | 4711377334471

759,20€
759,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5060 Ti Videokarte 16GB GDDR7

899,61€
902,11€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P127 mm x G227 mm x A41 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4.608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5060 Ti Ventus 2X OC Plus 16GB (V535-005R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































