Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5070 Overclocked Triple Fan 12GB (VCG507012TFXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 2 325 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 Overclocked Triple Fan 12GB (VCG507012TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PNY Graphics card GeForce RTX 5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s | VCG507012TFXPB1-O | 4718006457372

631,90€
631,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 Triple Fan 12GB OC DLSS 4 VCG507012TFXPB1-O

643,42€
643,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Graphics card GeForce RTX 5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s | VCG507012TFXPB1-O | 4718006457372

644,10€
644,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Technologies Videokarte PNY GeForce RTX 5070 12GB GDDR7 Overclocked Triple Fan VCG507012TFXPB1-O

664,59€
664,59€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5070 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 ( VCG507012TFXPB1 O ) video karte VCG507012TFXPB1-O

665,00€
665,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Graphics card GeForce RTX 5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s VCG507012TFXPB1-O

671,41€
676,40€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PNY GeForce RTX 5070 OC 12GB GDDR7 192bit videokarte VCG507012TFXPB1-O

673,93€
673,93€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card GeForce RTX 5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s | VCG507012TFXPB1-O | 4718006457372 | KGPNYN507012TOC

684,00€
684,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 OC 3F 12GB 192-bit 672GB/s VCG507012TFXPB1-O

703,51€
703,51€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY GeForce RTX 5070 OC NVIDIA 12 GB GDDR7 VCG507012TFXPB1-O

719,10€
719,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX5070 OC Triple Fan 12GB GDDR7 3xDP,1xHDMI | VCG507012TFXPB1-O | 0751492794464

887,60€
887,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 325 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 587 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G299,5 mm x A48 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5070 Overclocked Triple Fan 12GB (VCG507012TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































