Ilustrācija var atšķirties
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB (V531-095R)
Ražotājs: MSI
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB (V531-095R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
MSI
Populāri produkti
22 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | Memory clock speed 2655 MHz | RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | 4711377309219 | VGAMISNVDM238

1 282,35€
1 282,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5080 VENTUS 3X OC (DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | 4711377309219 | VGAMISNVDM238

1 299,40€
1 299,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Karta graficzna MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB GDDR7 DLSS4 V531-095R

1 322,85€
1 322,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI VENTUS GeForce RTX5080 16G 3X OC NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC

1 337,03€
1 337,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA MSI RTX 5080 16G VENTUS 3X OC 16 GB GDDR7 PCIe 5.0

1 339,53€
1 344,52€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Karta graficzna MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB GDDR7 DLSS4 | GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | 4711377309219

1 343,95€
1 343,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI | Nvidia GeForce RTX 5080 16GB VENTUS 3X OC

1 351,91€
1 351,91€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI Graphics Card MSI NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC
1 354,18€
1 357,08€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | Memory clock speed 2655 MHz|GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC

1 357,24€
1 357,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC | RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | 4711377309219 | VGAMISNVDM238

1 361,78€
1 361,78€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB GDDR7 DLSS4 ( V531 095R 4711377309219 5080 16GVENTUS3XOC GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC ) video karte V531-095R

1 365,00€
1 365,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI VENTUS GeForce RTX5080 16G 3X OC NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 | RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | 4711377309219 | VGAMISNVDM238

1 365,00€
1 371,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI portu skaits 1 | PCI Express Gen 5 | Atmiņas pulksteņa ātrums 2655 MHz

1 379,42€
1 379,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB GDDR7 256bit videokarte V531-095R

1 384,99€
1 384,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC - graphics card - GeForce RTX 5080 - 16 GB V531-095R (4711377309219) ( JOINEDIT89453870 ) video karte

1 415,00€
1 415,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card-MSI-NVIDIA GeForce RTX 5080-16 GB-GDDR7-256 bit-PCIE 5.0 16x-Dual Slot

1 517,03€
1 518,93€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
Graphics Card|MSI|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|Dual Slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|RTX508016GVENTUS3XOC GEFORCE RTX 5080 16G VENTUS 3X OC

1 519,54€
1 522,04€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC 1

1 573,62€
1 573,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | Memory clock speed 2655 MHz

1 607,11€
1 609,61€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
MSI VENTUS GeForce RTX5080 16G 3X OC NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 RTX 5080 16G VENTUS 3X OC

1 381,54€
1 381,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes MSI GeForce RTX 5080 16G VENTUS 3X OC | NVIDIA | 16 GB | GeForce RTX 5080 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express Gen 5 | Memory clock speed 2655 MHz

1 754,61€
1 757,11€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
MSI VENTUS GeForce RTX5080 16G 3X OC NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 RTX 5080 16G VENTUS 3X OC

1 853,35€
1 855,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | nav |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 655 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P121 mm x G303 mm x A49 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
MSI GeForce RTX 5080 Ventus 3X OC 16GB (V531-095R)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti












































