Ilustrācija var atšķirties
ASUS Prime GeForce RTX 5080 16GB (90YV0LX1-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M
ASUS Prime GeForce RTX 5080 16GB (90YV0LX1-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
ASUS Prime -RTX5080-16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 | 90YV0LX1-M0NA00 | 4711387868409

1 468,15€
1 468,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Karta graficzna Asus Prime GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 (PRIME-RTX5080-16G) 90YV0LX1-M0NA00

1 474,96€
1 474,96€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5080-16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 90YV0LX1-M0NA00

1 479,34€
1 484,33€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS Prime -RTX5080-16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 | 90YV0LX1-M0NA00 | 4711387868409

1 514,65€
1 514,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime -RTX5080-16G NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 90YV0LX1-M0NA00

1 603,10€
1 603,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS PRIME RTX 5080 16GB HDMI 3xDP 90YV0LX1-M0NA00

1 647,60€
1 647,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Prime GeForce RTX 5080 - 16GB GDDR7 HDMI 3x DP 90YV0LX1-M0NA00 (4711387868409) ( JOINEDIT85224521 ) video karte

1 670,00€
1 670,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5080 16GB ASUS Prime GDDR7 3Fan 90YV0LX1-M0NA00 (4711387868409) ( JOINEDIT87924213 ) video karte

1 725,00€
1 725,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 300 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 620 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P126 mm x G306 mm x A50 mm |
| Svars: | 1,3 kg |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M
ASUS Prime GeForce RTX 5080 16GB (90YV0LX1-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































