Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan 16GB (VCG508016TFXPB1-O)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan 16GB (VCG508016TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
19 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PNY Graphics card GeForce RTX5080 OC 3F 16GB 256-bit 960GB/s | VCG508016TFXPB1-O | 0751492794266

1 301,85€
1 301,85€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5080 OC graphics card DLSS 4 3x DisplayPort 1x HDMI 2.1 VCG508016TFXPB1-O (4718006457297) ( JOINEDIT87349290 )

1 310,00€
1 310,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5080 Triple Fan 16GB OC DLSS 4 VCG508016TFXPB1-O

1 336,07€
1 336,07€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan GPU NVIDIA 16 GB GDDR7 ( VCG508016TFXPB1 O ) video karte VCG508016TFXPB1-O

1 340,00€
1 340,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan GPU NVIDIA 16 GB GDDR7 | VCG508016TFXPB1-O | 4718006457297 | 140687

1 361,65€
1 361,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Technologies PNY RTX5080 OC Triple Fan 16GB GDDR7 3xDP,1xHDMI | VCG508016TFXPB1-O | 0751492794266 | 84718000

1 362,15€
1 362,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies Karta graf. PNY RTX 5080 Triple Fan OC 16 GB VCG508016TFXPB1-O

1 375,32€
1 375,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5080 OC 16GB GDDR7 256bit videokarte VCG508016TFXPB1-O

1 410,99€
1 410,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan GPU NVIDIA 16 GB GDDR7 VCG508016TFXPB1-O

1 415,44€
1 420,43€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics card GeForce RTX5080 OC 3F 16GB 256-bit 960GB/s | VCG508016TFXPB1-O | 4718006457297 | KGPNYN508016TOC

1 425,72€
1 425,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX5080 OC 3F 16GB 256-bit 960GB/s VCG508016TFXPB1-O

1 470,53€
1 470,53€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY RTX5080 VERTO OC Triple Fan 16GB GDDR7 HDMI 3xDP | VCG508016TFXPB1-O | 4718006457297 | WLONONWCRSOJU

1 539,68€
1 539,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY GeForce RTX 5080 OC, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 VCG508016TFXPB1-O

1 581,50€
1 581,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY RTX5080 VERTO OC Triple Fan 16GB GDDR7 HDMI 3xDP VCG508016TFXPB1-O

1 751,77€
1 751,77€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Technologies PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan GPU NVIDIA 16 GB GDDR7 VCG508016TFXPB1-O

2 099,80€
2 102,30€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
PNY Karta graficzna GeForce RTX5080 OC 3F 16GB 256-bit 960GB/s | VCG508016TFXPB1-O | 4718006457297

1 413,80€
1 413,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY TECHNOLOGIES PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan GPU NVIDIA 16 GB GDDR7 | VCG508016TFXPB1-O | 0751492794266 | WLONONWCRJ740

1 546,83€
1 546,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY NVIDIA GeForce RTX 5080 OC Triple Fan FH 16GB GDDR7 PCIe 5.0 x16 4718006457297 (4718006457297) ( JOINEDIT88741623 )

1 565,00€
1 565,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Technologies PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan GPU NVIDIA 16 GB GDDR7 VCG508016TFXPB1-O (4718006457297) ( JOINEDIT89787421 ) video karte

1 590,00€
1 590,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 730 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P137,67 mm x G328,68 mm x A59,69 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5080 Overclocked Triple Fan 16GB (VCG508016TFXPB1-O)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































