Ilustrācija var atšķirties
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 White OC 16GB (90YV0LV4-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 White OC 16GB (90YV0LV4-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
ASUS GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL OC WHITE 16GB DLSS 4 | ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE | 4711636112048

1 758,75€
1 758,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|ROG-ASTRAL-RTX5080O16G-WH | ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE | 4711636112048

1 760,50€
1 760,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Astral - -RTX5080-O16G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 | ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE | 4711636112048

1 777,90€
1 777,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS ROG Astral - -RTX5080-O16G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 ( 90YV0LV4 M0NA00 ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE ) video karte 90YV0LV4-M0NA00

1 850,00€
1 850,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS NVIDIA ROG ASTRAL GEFORCE RTX 5080 16GB GDDR7 WHITE OC EDITION Triple slot Fansink 90YV0LV4-M0NA00 ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WH

1 873,80€
1 873,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL OC WHITE 16GB DLSS 4 ( ROG ASTRAL RTX5080 O16G WHITE ) video karte ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE

1 900,00€
1 900,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|ROG-ASTRAL-RTX5080O16G-WH | ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE | 4711636112048 | GR-GFP-ASU-0810

1 926,83€
1 926,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL OC WHITE 16GB GDDR7 256bit videokarte 90YV0LV4-M0NA00

1 946,57€
1 946,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|ASUS|NVIDIA|GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express 5.0|Active|ROG-ASTRAL-RTX5080O16G-WH ROG-ASTRAL-RTX5080-O16G-WHITE

1 997,00€
1 999,50€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS ROG Astral - -RTX5080-O16G-WHITE NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 ROG ASTRAL GEFORCE RTX 5080 16GB GDDR7 WHITE OC EDITION

2 194,29€
2 199,28€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Videokarte ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 WHITE OC Edition 90YV0LV4-M0NA00

2 651,30€
2 651,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vairāk piedāvājumu
Asus GeForce RTX 5080 ROG ASTRAL GAMING OC WHITE (weiß DLSS 4 3x DisplayPort 2x HDMI 2.1) 90YV0LV4-M0NA00 (4711636112048) ( JOINEDIT89126377 )

1 915,00€
1 915,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 400 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 790 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P149,3 mm x G357,6 mm x A76 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 10 752 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS ROG Astral GeForce RTX 5080 White OC 16GB (90YV0LV4-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti






































