Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16GB (90YV0MD0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti
- GPU takts frekvence: 2.300 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16GB (90YV0MD0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
15 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 | 90YV0MD0-M0NA00 | 4711387861455 | 2E07-A3H

1 100,95€
1 100,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF GeForce RTX 5070 Ti Gaming OC 16GB TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING DDR7 Grafikkarte, 2xHDMI, 3xDP | 90YV0MD0-M0NA00 | 4711387861455

1 103,65€
1 103,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 | 90YV0MD0-M0NA00 | 4711387861455 | VGAASUNVD0904

1 138,75€
1 138,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 ( 90YV0MD0 M0NA00 TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING ) video karte 90YV0MD0-M0NA00

1 140,00€
1 140,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5070 Ti TUF Gaming OC 16GB GDDR7 256bit videokarte 90YV0MD0-M0NA00

1 170,49€
1 170,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MD0-M0NA00

1 186,72€
1 186,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė NVIDIA ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 PCIe 5.0 TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING

1 187,10€
1 192,09€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB | 90YV0MD0-M0NA00 | 4711387861455

1 189,19€
1 189,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GDDR7 Video karte 16GB | 90YV0MD0-M0NA00 | 4711387861455 | VGAASUNVD0904

1 209,00€
1 215,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MD0-M0NA00

1 213,70€
1 213,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti 16GB 90YV0MD0-M0NA00

1 217,26€
1 217,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte - ASUS - TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING

1 263,09€
1 263,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GDDR7 Video karte 16GB (90YV0MD0-M0NA00)

1 269,95€
1 269,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti GDDR7 Video karte 16GB 90YV0MD0-M0NA00

1 589,53€
1 592,03€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 90YV0MD0-M0NA00

1 639,33€
1 641,83€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 300 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.300 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Četru slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P140 mm x G329 mm x A62,50 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 8.960 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti OC Edition 16GB (90YV0MD0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































