Ilustrācija var atšķirties
PNY GeForce RTX 5060 Ti Dual Fan 16GB (VCG5060T16DFXPB1)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5060 Ti Dual Fan 16GB (VCG5060T16DFXPB1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
8 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PNY RTX5060 TI VERTO OC Dual Fan 16GB GDDR7 HDMI 3xDP ( VCG5060T16DFXPB1 O ) video karte VCG5060T16DFXPB1-O

615,00€
615,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5060 TI 16GB PNY VERTO Dual Fan GDDR7 | VCG5060T16DFXPB1 | 4718006457600

637,40€
637,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna PNY GeForce RTX 5060 Ti Dual Fan 16GB GDDR7 DLSS4 (VCG5060T16DFXPB1) | VCG5060T16DFXPB1 | 4718006457600

638,35€
638,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte PNY GeForce RTX 5060 Ti Dual Fan 16GB GDDR7 DLSS4 (VCG5060T16DFXPB1) | VCG5060T16DFXPB1 | 4718006457600

649,70€
649,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 Ti VERTO OC 16 GB GDDR7 DLSS4 128bit videokarte VCG5060T16DFXPB1-O

656,24€
656,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY Karta graficzna GeForce RTX 5060 Ti 16GB OC VCG5060T16DFXPB1-O VCG5060T16DFXPB1-O

659,20€
659,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY GeForce RTX 5060 Ti Overclocked Dual Fan 16GB GDDR7 DLSS4 (VCG5060T16DFXPB1-O) VCG5060T16DFXPB1-O

671,80€
671,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY GeForce RTX 5060 Ti VERTO 16GB GDDR7 DLSS4 videokarte VCG5060T16DFXPB1

687,14€
687,14€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120 mm x G245 mm x A39,9 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY GeForce RTX 5060 Ti Dual Fan 16GB (VCG5060T16DFXPB1)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti



































