Ilustrācija var atšķirties
PNY RTX Pro 4500 Blackwell 32GB (VCNRTXPRO4500-SB)
Ražotājs: PNY
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU takts frekvence: 1.590 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 32 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY RTX Pro 4500 Blackwell 32GB (VCNRTXPRO4500-SB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
PNY
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
12 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
PNY Karta graficzna PNY RTX PRO 4500 Blackwell 32GB GDDR7 (VCNRTXPRO4500-SB)

3 110,01€
3 110,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 4500 Blackwell, 32 GB GDDR7 ECC 256-bit, 200W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, ATX bracket, 1x CEM5 16-pin power supply cable, FHFL Dual Slot, small box VCNRTXPRO4500-SB

3 137,24€
3 142,23€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PNY RTX PRO 4500 Blackwell, 32 GB GDDR7 ECC 256-bit, 200W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, ATX bracket, 1x CEM5 16-pin power supply cable, FHFL Dual Slot, small box | VCNRTXPRO4500-SB | 3536403403508 | 2590636

3 308,45€
3 308,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX PRO 4500 Blackwell 32 GB GDDR7 ECC 256-bit 200W PCI Express 5.0 x16 4 x Display Port 2.1b ATX bracket 1x CEM5 16-pin power sup ( VCNRTXPRO4500 SB 3536403403508 ) video karte VCNRTXPRO4500-SB

3 335,00€
3 335,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PNY|NVIDIA|RTX PRO 4500|32 GB|GDDR7|256 bit|PCI Express x16 5.0|Active|VCNRTXPRO4500-SB VCNRTXPRO4500-SB

3 381,39€
3 381,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Quadro RTX PRO 4500 PNY Blackwell 32GB GDDR7 (SmallBox) | VCNRTXPRO4500-SB | 3536403403508

3 445,95€
3 445,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY NVIDIA RTX 4500 PRO Blackwell PCI-Express x16 Gen 5.032 GB GDDR7 ECC 256-bit, 896 GB/s 200W | VCNRTXPRO4500-SB | 3536403403508

3 449,40€
3 449,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY Quadro RTX PRO 4500 Blackwell 32GB GDDR7 4xDP | VCNRTXPRO4500-SB | 3536403403508

3 465,26€
3 465,26€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PNY RTX Pro 4500 Blackwell 32GB GDDR7 256bit videokarte VCNRTXPRO4500-SB

3 467,99€
3 467,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny Technologies PNY RTX PRO 4500 Blackwell, 32 GB GDDR7 ECC 256-bit, 200W, PCI Express 5.0 x16, 4 x Display Port 2.1b, ATX bracket, 1x CEM5 16-pin power supply cable, FHFL Dual Slot, small box VCNRTXPRO4500-SB

3 567,30€
3 567,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Pny NVIDIA RTX 4500 PRO Blackwell PCI-Express x16 Gen 5.0, 11.2 x 26.7 cm, L FHFL Dual Slot, 32 GB GDDR7 ECC 256-bit, 896 GB/s 200W | VCNRTXPRO4500-SB | 3536403403508

3 894,00€
3 900,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
PNY NVIDIA RTX 4500 PRO Blackwell PCI-Express x16 Gen 5.0, 11.2 x 26.7 cm, L FHFL Dual Slot, 32 GB GDDR7 ECC 256-bit, 896 GB/s 200W VCNRTXPRO4500-SB

3 987,33€
3 989,83€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 32 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 200 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1.590 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P111 mm x G267 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 7.680 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
PNY RTX Pro 4500 Blackwell 32GB (VCNRTXPRO4500-SB)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti

































