Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 16GB (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD) - Graphics Card GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD 1.0

611,89€
616,88€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gigabyte Graphics card GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC IC E 16G 128BIT GDDR7 HDMI/3DP | GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD | 4719331356088

629,05€
629,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB GDDR7 DLSS4 (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD) | GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD | 4719331356088

640,45€
640,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 16GB (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD) - Graphics Card ( GV N506TEAGLEOC ICE 16GD GV-N506TEAGLE OC ICE-16GD GV-N506TEAGLE OC ICE-16GD 1.0 GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD 1.0 ) video karte

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX5060Ti EGL OC I 16GB GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD

698,30€
698,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 128bit, PCI-E 5.0, 2617MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD | GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD | 4719331356088 | WLONONWCRMOZG

709,49€
709,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 16GB (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD) - Graphics Card GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD

715,30€
715,30€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GIGABYTE | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti | 16 GB | GDDR7 | 128 bit | PCIE 5.0 16x | GPU 2617 MHz | Dual Slot Fansink | 1xHDMI | 3xDisplayPort | N506TEAGLEOCICE-16GD1.

740,00€
740,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte VGA GBT RTX5060TI 16GB Eagle ICE OC 4719331356088 (4719331356088) ( JOINEDIT88839072 )

760,00€
760,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti EAGLE OC ICE 16G Graphics Card - 16GB GDDR7, 128bit, PCI-E 5.0, 2617MHz Core Clock, 3 x DisplayPort, 1 x HDMI, GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD

953,66€
956,16€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P122 mm x G215 mm x A40 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE GeForce RTX 5060 Ti Eagle OC ICE 16GB (GV-N506TEAGLEOC ICE-16GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































