Ilustrācija var atšķirties
Palit GeForce RTX 5080 GamingPro 16GB (NE75080019T2-GB2031A)
Ražotājs: Palit
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2 295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5080 GamingPro 16GB (NE75080019T2-GB2031A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Palit
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Palit Graphics card GeForce RTX 5080 GAMING PRO 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI | NE75080019T2-GB2031A | 4710562244939 | 2E06-076

1 247,10€
1 247,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit RTX5080 GamingPro 16GB GDDR7 HDMI 3xDP | NE75080019T2-GB2031A | 4710562244939

1 250,15€
1 250,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit Graphics Card||NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2295 MHz|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|NE75080019T2-GB2031A

1 256,49€
1 256,49€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2295 MHz|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|NE75080019T2-GB2031A | NE75080019T2-GB2031A | 4710562244939

1 285,00€
1 291,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Graphics Card PALIT NVIDIA GeForce RTX 5080 16 GB GDDR7 256 bit PCIE 5.0 16x GPU 2295 MHz Triple slot Fansink 1xHDMI 3xDisplayPort NE75080019T2-GB2031A NE75080019T2-GB2031A

1 288,40€
1 288,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5080 GamingPro - graphics card - GeForce RTX 5080 - 16 GB ( NE75080019T2 GB2031A 4710562244939 ) video karte NE75080019T2-GB2031A

1 300,00€
1 300,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė PALIT NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB GDDR7, 256bit, PCIE 5.0 NE75080019T2-GB2031A

1 319,81€
1 324,80€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
PALIT Graphics card GeForce RTX 5080 GAMING PRO 16GB GDDR7 256bit 3DP/HDMI | NE75080019T2-GB2031A | 4710562244939 | KGPALN508588003

1 347,11€
1 347,11€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Palit GeForce RTX 5080 GamingPro 16GB GDDR7 256bit videokarte NE75080019T2-GB2031A

1 357,99€
1 357,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2295 MHz|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|NE75080019T2-GB2031A NE75080019T2-GB2031A

1 375,54€
1 375,54€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|PALIT|NVIDIA GeForce RTX 5080|16 GB|GDDR7|256 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2295 MHz|Triple slot Fansink|1xHDMI|3xDisplayPort|NE75080019T2-GB2031A

1 411,89€
1 414,39€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
PALIT RTX 5080 GAMINGPRO 16GB GDDR7|NE75080019T2-GB2031A

1 442,94€
1 442,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
PALIT RTX 5080 GAMINGPRO 16GB GDDR7 NE75080019T2-GB2031A

1 627,55€
1 630,05€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P127,1 mm x G331,9 mm x A60 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Palit GeForce RTX 5080 GamingPro 16GB (NE75080019T2-GB2031A)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































