Ilustrācija var atšķirties
Samsung Galaxy Tab S7+ 5G 256GB
Ražotājs: Samsung
Ilustrācija var atšķirties
- Planšetdators
- Cietais disks: (SSD) Cietvielu disks
- Iekšējā atmiņa: 256 GB
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Displeja izmērs: 31,49 cm (12,40)
- Grafiskā karte: Adreno 650
- Operētājsistēma: Google Android 10
- Svars: 575 g
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy Tab S7+ 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Samsung
Populāri produkti

Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 8GB 256GB
no 274,75€

Amazon Fire HD 8 Kids Pro (2024)
no 119,98€

Xiaomi Pad 7 Pro 12GB 512GB
no 453,90€

Xiaomi Redmi Pad 2 8GB 256GB
no 181,02€

Amazon Fire HD 10 Kids Pro 2023
no 187,50€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Samsung Galaxy Tab S7+ T976 12.4" 256 GB 5G black (SM-T976BZKEEUB) SM-T976BZKEEUB

1 411,60€
1 411,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Akumulatora darbības laiks: | Maks. apm. 14 h |
|---|---|
| Akumulatora kapacitāte: | 10.090 mAh |
| Cietais disks: | (SSD) Cietvielu disks |
|---|---|
| Iekšējā atmiņa: | 256 GB |
| Iebūvēti skaļruņi: | Jā |
|---|---|
| Mikrofons: | Jā |
| Grafiskā karte: | Adreno 650 |
|---|
| Izmēri: | P285 mm x A185 mm x D5,70 mm |
|---|---|
| Svars: | 575 g |
| Kamera: | Jā |
|---|---|
| Efektīvie pikseļi: | 13 MP |
| Tīmekļa kamera: | Jā |
| Atbalstītie WLAN standarti: | 802.11a, 802.11ac, 802.11ax, 802.11b, 802.11n |
|---|---|
| Bluetooth versija: | 5.0 |
| 5G: | Jā |
| 4G/LTE: | Jā |
| GPS: | Jā |
| SIM tehnoloģija: | Nano-SIM |
| Atmiņas tips: | DDR5 |
|---|---|
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.750 MHz |
| Procesors: | Qualcomm |
|---|---|
| Procesora modeļa numurs: | Snapdragon 865+ 1 x 2.84GHz (ARM Cortex-A76) + 3 x 2.42GHz (ARM Cortex-A77) + 4 x 1.8GHz (ARM Cortex-A55) |
| Operētājsistēma: | Google Android 10 |
|---|
| Displeja izmērs: | 31,49 cm (12,40) |
|---|---|
| Skārienekrāns: | Jā |
| Izšķirtspēja: | 2.800 Pikseļi x 1.752 pikseļi |
| LED fona apgaismojums: | Jā |
| Pirkstu nospiedumu sensors: | jā |
|---|---|
| Atmiņas kartes slots: | Micro-SDXC |
| USB 3.1 pieslēgvietas: | 1x |
| Savienojumi: | USB 3.1, USB-C |
Cenas vēsture
1M 3M
Samsung Galaxy Tab S7+ 5G 256GB
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Samsung
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Samsung Galaxy Watch SportSamsung Galaxy Xcover 4 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 5 MaciņšSamsung Galaxy Xcover 6Samsung Galaxy Xcover 7Samsung HD TVSamsung IpsSamsung Led CoverSamsung Micro SDXCSamsung Odyssey 27Galaxy Tab S8 5GSamsung Galaxy S7 MaciņšSamsung S21 5G 256GbSam Galaxy TabGalaxy Tab ProGalaxy S23 256GbSamsung Galaxy A23 5GGalaxy Tab A8Galaxy Tab S9Samsung SD 256GB

























