Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ500 KI72LADE0
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Ledusskapis
- Veids: Integrējams
- Energoefektivitātes klase (jaunā): E (Skala A-G)
- Enerģijas patēriņš (jauns): 174,00 kWh/gadā
- Aukstuma kameras tilpums: 214,00 l
- Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: Jā
- Durvju eņģes puse: Maināms, Pa labi
- MPN: KI72LADE0
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens iQ500 KI42LADD1
no 740,00€

Gorenje RB492PW
no 162,65€

Gorenje R4142PW
no 325,00€

avots: M79
Amica VKS 351 116 W
no 140,00€

Bosch Serie 6 KIL72AFE0
no 845,00€

Bosch Serie 8 KIF81PFE0
no 1 020,00€

Bosch Serie 2 KTR15NWEB
no 366,19€

Gorenje R619EES5
no 470,87€

Bosch Serie 2 KIR41NSE0
no 460,56€

Bosch Serie 4 KSV36VXDP
no 685,00€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Siemens KI72LADE0 EB-Kuhlschrank 214/34L E 158cm integr. Festtur KI72LADE0 (4242003876961) ( JOINEDIT88145697 )

1 025,00€
1 025,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Maināms, Pa labi |
| EPREL: | 260 699 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase (jaunā): | E (Skala A-G) |
| Energoefektivitātes klase: | A++ |
| Klimatiskā klase: | SN-ST |
| Enerģijas patēriņš (jauns): | 174,00 kWh/gadā |
| Uzglabāšanas laiks kļūmes gadījumā: | 16,00 h |
| Saldēšanas jauda (jauns): | 4,60 kg/24 h |
| Saldētavas nodalījums: | 4,00 zvaigznes |
| Elektroniskā temperatūras regulēšana: | Jā |
|---|---|
| Cirkulējošā gaisa dzesēšana: | Nē |
| Salona apgaismojums: | Jā |
| Durvju brīdinātājs: | Jā |
| Temperatūras trauksme: | Nē |
| Ātrās dzesēšanas funkcija: | Jā |
| Automātiskā atkausēšana ledusskapja daļai: | Jā |
| Gaisa trokšņa emisijas: | 36,00 dB |
| Gaisa trokšņa emisijas klase: | C (Skala A-D) |
| Svaiguma zona: | Jā |
|---|---|
| Aukstuma kameras tilpums: | 214,00 l |
| Saldētavas tilpums: | 34,00 l |
| Novietošanas virsmas: | 4x |
| Pudeļu plaukts: | Nē |
| Svaiguma atvilktņu skaits: | 2 |
| Dārzeņu trauks: | Jā |
| Izmēri: | P55,80 cm x A157,70 cm x D54,50 cm |
|---|---|
| Svars: | 56,55 kg |
| KI72LADE0 |
| Integrējams |
Populāri produkti
Vairāk no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu sporta apģērbiSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hb32 0xb0




















