Ilustrācija var atšķirties
Siemens iQ700 HB676GBS1
Ražotājs: Siemens
Ilustrācija var atšķirties
- Iebūvējama cepeškrāsns
- Energoefektivitātes klase: A+
- Mikroviļņu krāsns integrēta: Nē
- Cepeškrāsns režīmi: Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu
- Durvju eņģes puse: Apakšā
- MPN: HB676GBS1
- EPREL: 166178
- Elektroenerģijas patēriņš: 0,87 kWh
Ražotājs:
Siemens
Populāri produkti

Siemens Hausgeräte iQ100 HB013FBB1
no 470,00€

Siemens iQ500 HB734G1B1
no 675,00€

Siemens iQ700 HM736GAB1
no 1 336,00€

Siemens iQ700 HB774G1B1
no 823,70€

Bosch Serie 8 HBG7741B1
no 775,00€

Neff N 70 B54CR71N0
no 1 010,00€

AEG 7000 MealAssist TE7PB63ZAB
no 505,40€

Bosch Serie 2 HBF133BR0
no 350,00€

Bosch Serie 6 HBG578BS3
no 660,25€

Bosch Serie 8 HBG7341B1
no 1 029,16€
1 Piedāvājums
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
HB676GBS1 Siemens Oven ( HB676GBS1 4242003672440 ) Cepeškrāsns

960,00€
960,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Bērnu drošība: | Jā |
|---|
| EPREL: | 166178 |
|---|---|
| Energoefektivitātes klase: | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš: | 0,87 kWh |
| Pieslēguma jauda: | 3.650 W |
| Izmēri: | P595 mm x D548 mm x A595 mm |
|---|---|
| Svars: | 38 kg |
| HB676GBS1 |
| Mikroviļņu krāsns integrēta: | Nē |
|---|---|
| Apkures veidi: | 10 |
| Cepeškrāsns režīmi: | Apakšējais sildītājs, Ātrā uzsildīšana, Augšējais/apakšējais sildītājs, Cirkulācijas grils, Iepriekšēja uzsildīšana, Karstais gaiss, Lielas virsmas grils, Maiga vārīšana, Mazās virsmas grils, Picas režīms, Uzturēt siltu |
| Cepeškrāsns tilpums: | 71 l |
| Viegli tīrāma sistēma: | Jā |
| Displejs: | Jā |
| Piederumi: | Cepšanas paplāte, Kombinētā reste, Universālā panna |
| Durvju eņģes puse: | Apakšā |
|---|
Populāri produkti
Populāri produkti no Siemens Hausgeräte
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Sienas Apdares PaneļiSienas Drēbju PakaramieSienas Drēbju SkapisSienas Gultas MehānismsSienas Lampa Ar SlēdziSienas pulkstenis bērniemSiera gatavošanaSieviešu DūraiņiSieviešu Slēpošanas BiksesSiemens CepeškrāsnsSiemens AnalogsSiemens LedusskapisSiemens Control StationCoffee Maker SiemensSiemens 6es7232 4hd32 0xb0Siemens 6es7232 4hb32 0xb0




















