Ilustrācija var atšķirties
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 AMP White Edition 12GB (ZT-B50700FQ-10P)
Ražotājs: Zotac
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2 116 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 AMP White Edition 12GB (ZT-B50700FQ-10P)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Zotac
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
13 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
ZOTAC Graphics card GeForce RTX 5070 AMP 12GB GDDR7 192bit 3DP/HDMI white | ZT-B50700FQ-10P | 8886307700544 | VGAZOANVD0194

640,70€
640,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 AMP White 12GB GDDR7 Grafikkarte 3x DP, 1x HDMI | ZT-B50700FQ-10P | 8886307700544 | VGAZOANVD0194

653,00€
653,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5070 AMP NVIDIA 12 GB GDDR7 ZT-B50700FQ-10P

665,10€
665,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5070 AMP NVIDIA 12 GB GDDR7 ( ZT B50700FQ 10P ) video karte ZT-B50700FQ-10P

680,00€
680,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5070 AMP NVIDIA 12 GB GDDR7 | ZT-B50700FQ-10P | 8886307700544 | VGAZOANVD0194

686,72€
686,72€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac RTX 5070 AMP White ED 12GB GDDR7 HDMI 3xDP | ZT-B50700FQ-10P | 8886307700544 | KGZOTN507488001

706,62€
706,62€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5070 AMP NVIDIA 12 GB GDDR7 ZT-B50700FQ-10P

712,78€
717,77€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5070 AMP White Edition, 12288 MB GDDR7 | GCZT-278 | 8886307700544 | ZT-B50700FQ-10P

729,15€
729,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5070 AMP NVIDIA 12 GB GDDR7 ZT-B50700FQ-10P

731,60€
731,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING RTX 5070 AMP 12GB WHITE ZT-B50700FQ-10P

743,45€
743,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Vaizdo korta Zotac ZT-B50700FQ-10P nvidia geforce rtx 5070 12 GB

772,39€
772,39€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GeForce RTX 5070 AMP 12 GB GDDR7 192bit White videokarte ZT-B50700FQ-10P

849,99€
849,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5070 AMP NVIDIA 12 GB GDDR7 ZT-B50700FQ-10P

924,83€
927,33€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 116 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 587 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P115,8 mm x G304,4 mm x A41,6 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6 144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5070 AMP White Edition 12GB (ZT-B50700FQ-10P)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti








































