Ilustrācija var atšķirties
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC 16GB (ZT-B50620H-10M)
Ražotājs: Zotac
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti
- GPU takts frekvence: 2 407 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC 16GB (ZT-B50620H-10M)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Zotac
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
ZOTAC Graphics card GeForce RTX 5060 Ti 16GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit 3DP/HDMI | ZT-B50620H-10M | 8886307700629

575,95€
575,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC, 16384 MB GDDR7 videokarte | ZT-B50620H-10M | 8886307700629

587,05€
587,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC NVIDIA 16 GB GDDR7 ( ZT B50620H 10M ) video karte ZT-B50620H-10M

605,00€
605,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING RTX5060Ti 16GB TWIN EDGE OC ZT-B50620H-10M

632,12€
632,12€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC, 16384 MB GDDR7 ZT-B50620H-10M

635,24€
635,24€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC Graphics card GeForce RTX 5060 Ti 16GB TWIN EDGE OC GDDR7 128bit 3DP/HDMI | ZT-B50620H-10M | 8886307700629 | KGZOTN506388204

636,06€
636,06€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC NVIDIA 16 GB GDDR7 ZT-B50620H-10M

651,06€
656,05€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Zotac GAMING GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC NVIDIA 16 GB GDDR7 ZT-B50620H-10M

654,90€
654,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Ti 16GB Twin Edge - OC Edition - graphics card - GeForce RTX 5060 Ti - 16 GB 8886307700629 (8886307700629) ( JOINEDIT88698090 )

710,00€
710,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Zotac ZT geforce rtx 5060 ti 16 GB ZT-B50620H-10M

794,00€
794,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 180 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5060 Ti |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2 407 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 602 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P120,3 mm x G220,5 mm x A41,6 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 4 608 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Zotac Gaming GeForce RTX 5060 Ti Twin Edge OC 16GB (ZT-B50620H-10M)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti





































