Ilustrācija var atšķirties
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC 8GB (90YV0N00-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x8
- GPU takts frekvence: 2 280 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1 750 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC 8GB (90YV0N00-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
14 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 | 90YV0N00-M0NA00 | 4711636058179

408,05€
408,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 90YV0N00-M0NA00

409,01€
414,00€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Graphics card GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT HDMI/3DP TUF-RTX5060-O8G-GAMING

417,69€
417,69€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Karta graficzna GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8G GDDR7 128BIT HDMI/3DP | 90YV0N00-M0NA00 | 4711636058179 | 84718000

419,20€
419,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 | 90YV0N00-M0NA00 | 4711636058179

420,05€
420,05€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 90YV0N00-M0NA00

420,28€
420,28€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF GeForce RTX 5060 OC Edition 8192 MB GDDR7 ( 90YV0N00 M0NA00 TUF-RTX5060-O8G-GAMING ) 90YV0N00-M0NA00

425,00€
425,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus GeForce RTX 5060 TUF GAMING OC 8GB GDDR7 128bit videokarte 90YV0N00-M0NA00

429,99€
429,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 | 90YV0N00-M0NA00 | 4711636058179 | VGAASUNVD0930

460,00€
466,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Asus TUF Gaming GeForce RTX 5060 8GB GDDR7 OC Edition | NVIDIA | 8 GB | GeForce RTX 5060 | GDDR7 | HDMI ports quantity 1 | PCI Express 5.0 90YV0N00-M0NA00

466,03€
466,03€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 | 90YV0N00-M0NA00 | 4711636058179 | VGAASUNVD0930

466,83€
466,83€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 90YV0N00-M0NA00

477,40€
477,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Grafikas karte ASUS TUF RTX 5060 08G GAMING

533,31€
533,31€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS TUF Gaming TUF-RTX5060-O8G-GAMING NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7 90YV0N00-M0NA00

607,91€
610,41€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1 750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 145 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 2 280 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2 527 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P133,5 mm x G302 mm x A62 mm |
| PCIe 5.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 3 840 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
ASUS TUF Gaming GeForce RTX 5060 OC 8GB (90YV0N00-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti









































