Ilustrācija var atšķirties
GIGABYTE Radeon RX 7600 Gaming OC 8GB (GV-R76GAMING OC-8GD)
Ražotājs: GIGABYTE
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: AMD Radeon RX 7600
- GPU takts frekvence: 1 720 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 250 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 7600 Gaming OC 8GB (GV-R76GAMING OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
GIGABYTE
Populāri produkti
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gigabyte Radeon RX 7600 Gaming OC 8GB GDDR6 (GV-R76GAMING OC-8GD) | GV-R76GAMING OC-8GD | 4719331313425

275,75€
275,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Karta graficzna Radeon RX 7600 Gaming OC 8G GDDR6 128bit 2DP/2HDMI | GV-R76GAMING OC-8GD 1.0 | 4719331313425

283,25€
283,25€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GAMING Radeon RX 7600 OC 8G AMD 8 GB GDDR6 GV-R76GAMING OC-8GD

294,70€
294,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX7600 GAMING OC 8GB ( GV R76GAMING OC 8GD 4719331313425 GGR76GAMING_OC-8GD GV-R76GAMING OC-8GD 1.0 GV-R76GAMING OC-8GD 1.1 GV-R76GAMINGOC-8GD ) video karte

305,00€
305,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX7600 GAMING OC 8GB | GV-R76GAMING OC-8GD | 4719331313425 | KGGBAA706377001

306,44€
306,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte GIGABYTE | AMD Radeon RX 7600 | 8 GB | GDDR6 | 128 bit | PCIE 4.0 16x | 2xHDMI | 2xDisplayPort | GV-R76GAMINGOC-8GD1.1

308,35€
308,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 7600 Gaming OC 8GB GDDR6 128bit videokarte GV-R76GAMING OC-8GD

310,35€
310,35€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 7600 Gaming OC (GV-R76GAMING (GVR76GAMING OC-8GD) OC8GD) GV-R76GAMING OC-8GD (4719331313425) ( JOINEDIT89358909 )

315,00€
315,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte Radeon RX 7600 GAMING OC 8G AMD 8 GB GDDR6 GV-R76GAMING OC-8GD 1.0

316,50€
316,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gigabyte GIGABYTE Radeon RX7600 GAMING OC 8GB | GV-R76GAMING OC-8GD | 4719331313425 | VGAGIGATI0327

317,00€
323,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Gigabyte Radeon RX 7600 GAMING OC 8G AMD 8 GB GDDR6 GV-R76GAMING OC-8GD

317,01€
317,01€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD GIGABYTE GV-R76GAMING OC-8GD Radeon RX 7600 8GB GDDR6 PCIe 4.0 GV-R76GAMING OC-8GD 1.1

317,17€
322,16€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
GIGABYTE Radeon RX7600 GAMING OC 8GB|GV-R76GAMING OC-8GD

323,55€
323,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
VGA PCIE16 RX7600 8GB GDDR6/GV-R76GAMING OC-8GD GIGABYTE

327,47€
327,47€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
GIGABYTE Radeon RX7600 GAMING OC 8GB GV-R76GAMING OC-8GD

386,35€
388,85€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Gigabyte GAMING Radeon RX 7600 OC 8G AMD 8 GB GDDR6 GV-R76GAMING OC-8GD

420,46€
422,96€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Gigabyte Radeon RX 7600 Gaming OC - graphics card - Radeon RX 7600 - 8 GB 4719331313425 (4719331313425) ( JOINEDIT88836534 )

330,00€
330,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Datoru piederumi Gigabyte GIGABYTE Radeon RX7600 GAMING OC 8GB GV-R76GAMING OC-8GD

457,14€
459,64€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 165 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | AMD Radeon RX 7600 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 720 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 755 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P115 mm x G282 mm x A50 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
GIGABYTE Radeon RX 7600 Gaming OC 8GB (GV-R76GAMING OC-8GD)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti










































