Ilustrācija var atšķirties
XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 7600 Core Edition 8GB (RX-76PSWFTFY)
Ražotājs: XFX
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU: AMD Radeon RX 7600
- GPU takts frekvence: 1 875 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 250 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 7600 Core Edition 8GB (RX-76PSWFTFY)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
XFX
Populāri produkti
5 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
XFX Radeon RX 7600 SPEEDSTER SWFT210 CORE (RDNA 3, GDDR6, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1) | RX76PSWFTFY | 0840191500725

255,00€
255,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX SPEEDSTER SWFT 210 AMD Radeon RX 7600 Core Edition 8 GB GDDR6 RX-76PSWFTFY

273,13€
273,13€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD XFX RX-76PSWFTFY Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 PCIe 4.0

295,54€
300,53€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Grafiskā karte XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 7600 8GB GDDR6 (RX-76PSWFTFY) | RX-76PSWFTFY | 840191500725 | RX-76PSWFTFY

409,20€
409,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
XFX XFX Radeon RX 7600 Speedster SWFT210 8GB GDDR6 128bit videokarte RX-76PSWFTFY

420,98€
420,98€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 165 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 7600 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 1 875 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2 655 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Divu slotu |
|---|---|
| Izmēri: | P131 mm x G241 mm x A41 mm |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
XFX Speedster SWFT 210 Radeon RX 7600 Core Edition 8GB (RX-76PSWFTFY)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
































