Ilustrācija var atšķirties
Sapphire Pulse Radeon RX 9060 XT 16GB (11350-03-20G)
Ražotājs: Sapphire
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: AMD Radeon RX 9060 XT
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2 500 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.8 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 9060 XT 16GB (11350-03-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Sapphire
Populāri produkti
26 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Lētākā Kopējā Cena
Sapphire Radeon RX 9060 XT Pulse 16GB OC | 11350-03-20G | 4895106296381 | 2E01-7LG

419,15€
419,15€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. SAPPHIRE PULSE RX 9060 XT GAMING 16GB | 11350-03-20G | 4895106296381

419,90€
419,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPo 11350-03-20G

421,95€
421,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9060 XT 11350-03-20G

425,65€
425,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Technology Graphics card Radeon RX 9060 XT PULSE 16GB GDDR6 128bit DP/2HDMI 11350-03-20G

432,68€
432,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics card Radeon RX 9060 XT PULSE 16GB GDDR6 128bit DP/2HDMI ( 11350 03 20G 4895106296381 ) video karte 11350-03-20G

440,00€
440,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 128 bit PCIE 5.0 16x GPU 2700 MHz Dual Slot Fansink 2xHDMI 1xDisplayPort 11350-03-20G

456,34€
456,34€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card. SAPPHIRE PULSE RX 9060 XT GAMING 16GB 11350-03-20G

456,71€
461,70€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPort|11350-03-20G

464,11€
471,11€
Piegāde: 7,00€
ar piegādi: 7,00€
SAPPHIRE TECHNOLOGY Karta graficzna Radeon RX 9060 XT PULSE 16GB GDDR6 128bit DP/2HDMI 11350-03-20G

466,46€
466,46€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Radeon RX 9060 XT Pulse GAMING OC 16GB GDDR6 128Bit videokarte 11350-03-20G

468,82€
468,82€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPort|11350-03-20G|11350-03-20G

469,89€
469,89€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 9060XT 16GB Grafikas Karte | 11350-03-20G | 4895106296381

470,00€
476,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
SAPPHIRE Graphics Card SAPPHIRE AMD Radeon RX 9060 XT 16 GB GDDR6 11350-03-20G
472,15€
475,05€
Piegāde: 2,90€
ar piegādi: 2,90€
Graphics card. SAPPHIRE PULSE RX 9060 XT GAMING 16GB 11350-03-20G

472,60€
472,60€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPort|11350-03-20G

474,42€
474,42€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 9060XT 16GB Grafikas Karte (11350-03-20G)

483,95€
483,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPort|11350-03-20G 11350-03-20G

489,80€
489,80€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 9060 XT GAMING OC 16GB DUAL HDMI / DP 11350-03-20G

493,61€
498,60€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 9060XT 16GB Grafikas Karte | 11350-03-20G | 4895106296381

498,17€
498,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics Card|SAPPHIRE|AMD Radeon RX 9060 XT|16 GB|GDDR6|128 bit|PCIE 5.0 16x|GPU 2700 MHz|Dual Slot Fansink|2xHDMI|1xDisplayPort|11350-03-20G

524,64€
527,14€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics Card-SAPPHIRE-AMD Radeon RX 9060 XT-16 GB-GDDR6-128 bit-PCIE 5.0 16x-GPU 2700 MHz-Dual Slot

534,40€
536,30€
Piegāde: 1,90€
ar piegādi: 1,90€
AMD Videokarte Sapphire Pulse Radeon RX 9060 XT Gaming 16 GB 11350-03-20G

559,10€
559,10€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafiskās karte / Video kartes Sapphire VGA PCIE16 RX9060XT 16GB GDDR6/PULSE 11350-03-20G

588,30€
590,80€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Vairāk piedāvājumu
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 9060XT 16GB Grafikas Karte Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6

628,14€
630,64€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Graphics card. SAPPHIRE PULSE RX 9060 XT GAMING 16GB 11350-03-20G

659,92€
662,42€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2 500 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 20 000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 170 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU: | AMD Radeon RX 9060 XT |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 3 290 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P124 mm x G244 mm x A46,1 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2 048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Sapphire Pulse Radeon RX 9060 XT 16GB (11350-03-20G)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti


















































