Ilustrācija var atšķirties
Asus Dual Radeon RX 7600 EVO OC 8GB (90YV0LD0-M0NA00)
Ražotājs: ASUS
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 4.0 x8
- GPU takts frekvence: 1.720 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 8 GB
- Atmiņas tips: GDDR6
- Atmiņas takts frekvence: 2.250 MHz
- Shader-Modelis: SM 6.7 (DX 12.2)
Cenas vēsture
1M 3M6M
Asus Dual Radeon RX 7600 EVO OC 8GB (90YV0LD0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
ASUS
Populāri produkti
18 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Asus Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 90YV0LD0-M0NA00

260,67€
260,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Graphics card Asus 90YV0LD0-M0NA00 8 GB GDDR6 | 90YV0LD0-M0NA00 | 4711387779392 | VGAASUATI0453

263,75€
263,75€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Karta graficzna Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition 8GB GDDR6 | 90YV0LD0-M0NA00 | 4711387779392 | VGAASUATI0453

267,65€
267,65€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 DUAL-RX7600-O8G-EVO

270,32€
270,32€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 VGAASUATI0453

279,20€
279,20€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė AMD ASUS Dual RX 7600 8 GB GDDR6 2715 MHz PCIe 4.0 DUAL-RX7600-O8G-EVO

281,95€
286,94€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Asus Graphics card Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition 8GB GDDR6 ( DUAL RX7600 O8G EVO ) video karte DUAL-RX7600-O8G-EVO

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual Radeon RX 7600 EVO 8GB - OC Edition - graphics card - Radeon RX 7600 - 8 GB ( 90YV0LD0 M0NA00 DUAL-RX7600-O8G-EVO ) video karte 90YV0LD0-M0NA00

285,00€
285,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition | 90YV0LD0-M0NA00 | 4711387779392 | VGAASUATI0453

285,86€
285,86€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 | 90YV0LD0-M0NA00 | 4711387779392 | VGAASUATI0453

288,00€
294,90€
Piegāde: 6,90€
ar piegādi: 6,90€
Asus RX7600 8GB DUAL O8G EVO videokarte 90YV0LD0-M0NA00

292,94€
292,94€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual Radeon RX 7600 EVO OC Edition 90YV0LD0-M0NA00

296,57€
296,57€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
ASUS Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 90YV0LD0-M0NA00

298,90€
298,90€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual RX7600-O8G-EVO Videokarte 8GB (90YV0LD0-M0NA00)

308,95€
308,95€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Unknown ASUS Radeon RX 7600 DUAL 8GB EVO OC | DUAL-RX7600-O8G-EVO | 4711387779392 | GR-ATIP-ASU-542

353,17€
353,17€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Grafikas karte - ASUS - Dual Radeon RX 7600 Evo OC - GDDR6 8 Go - PCIe 4.0 - 0 dB, Juoda

371,00€
371,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Asus Dual RX7600-O8G-EVO Videokarte 8GB

381,48€
383,98€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
ASUS Dual -RX7600-O8G-EVO AMD Radeon RX 7600 8 GB GDDR6 90YV0LD0-M0NA00

382,09€
384,59€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 8 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR6 |
| Atmiņas takts frekvence: | 2.250 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 18.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 128 Bit |
| Maks. patēriņš: | 165 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| FreeSync: | Jā |
| GPU takts frekvence: | 1.720 MHz |
|---|---|
| GPU paātrinājuma takts: | 2.715 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P123 mm x G229 mm x A49 mm |
| Svars: | 703 g |
| PCIe 4.0 x8 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.7 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 2.048 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Asus Dual Radeon RX 7600 EVO OC 8GB (90YV0LD0-M0NA00)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti











































