Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS 12GB (5066)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5070
- GPU takts frekvence: 2.325 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 12 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.750 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS 12GB (5066)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
11 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Gainward RTX5070 Phoenix GS 12GB GDDR7 HDMI 3xDP | NE75070T19K9-GB2050X | 4710562245066 | 84718000

676,55€
676,55€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5070 12GB Gainward Phoenix GS 12GB GDDR7 3 Fan | NE75070T19K9-GB2050X | 4710562245066

707,70€
707,70€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS NVIDIA 12 GB GDDR7 NE75070T19K9-GB2050X

712,68€
712,68€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward RTX5070 Phoenix GS 12GB GDDR7 HDMI 3xDP ( NE75070T19K9 GB2050X 4710562245066 533290 ) video karte NE75070T19K9-GB2050X

730,00€
730,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Vaizdo plokštė Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS 12GB GDDR7, 3xDP, HDMI NE75070T19K9-GB2050X

765,11€
770,10€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS 12GB GDDR7 192bit videokarte NE75070T19K9-GB2050X

766,74€
766,74€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS NVIDIA 12 GB GDDR7 | 533290 | 4710562245066 | WLONONWCROW52

778,67€
778,67€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS NVIDIA 12 GB GDDR7 NE75070T19K9-GB2050X

781,44€
781,44€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS NVIDIA 12 GB GDDR7 NE75070T19K9-GB2050X

805,40€
805,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Videokarte Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS NVIDIA 12 GB GDDR7 NE75070T19K9-GB2050X

893,00€
893,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS NVIDIA 12 GB GDDR7 533290

1 047,84€
1 050,34€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 12 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.750 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 28.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 192 Bit |
| Maks. patēriņš: | 250 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | LED-RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.325 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.572 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P133,10 mm x G331,90 mm x A60 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|---|
| Straumes procesori: | 6.144 |
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5070 Phoenix GS 12GB (5066)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce Rtx 3060Zyxel GS1920RTX 7900Rtx 20704090 RtxGeforce 1050 TiRtx 3080 TiNvidia Geforce Gtx 1650Rtx 4090 24Gb







































