Ilustrācija var atšķirties
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB (NE75080019T2-GB2031X)
Ražotājs: Gainward
Ilustrācija var atšķirties
- Videokarte
- Saskarne: PCIe 5.0 x16
- GPU: NVIDIA GeForce RTX 5080
- GPU takts frekvence: 2.295 MHz
- GPU dzesēšana: Ventilators
- Atmiņas lielums: 16 GB
- Atmiņas tips: GDDR7
- Atmiņas takts frekvence: 1.875 MHz
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB (NE75080019T2-GB2031X)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Ražotājs:
Gainward
Populāri produkti

MSI GeForce RTX 5090 Suprim SOC 32GB (V530-026R)
no 4 588,91€
10 Piedāvājumi
izkārtojums:
Labākā atbilstība
Labākā atbilstība
Cena: Zemākā
Cena: Augstākā
ar piegādi
Grafiskā karte Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 (NE75080019T2-GB2031X) | NE75080019T2-GB2031X | 4710562244953 | 84718000

1 262,45€
1 262,45€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
RTX 5080 16GB Gainward Phoenix GDDR7 3 Fan | NE75080019T2-GB2031X | 4710562244953

1 291,40€
1 291,40€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix NVIDIA 16 GB GDDR7 NE75080019T2-GB2031X

1 311,20€
1 316,19€
Piegāde: 4,99€
ar piegādi: 4,99€
Gainward RTX5080 Phoenix 16GB GDDR7 HDMI 3xDP ( NE75080019T2 GB2031X 4710562244953 520708 ) video karte NE75080019T2-GB2031X

1 320,00€
1 320,00€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 (NE75080019T2-GB2031X)

1 342,73€
1 342,73€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 256bit videokarte NE75080019T2-GB2031X

1 361,99€
1 361,99€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix, graphics card DLSS 4, 3x DisplayPort, 1x HDMI 2.1 NE75080019T2-GB2031X

1 374,50€
1 374,50€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Karta graficzna Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 (NE75080019T2-GB2031X) NE75080019T2-GB2031X

1 400,09€
1 400,09€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix NVIDIA 16 GB GDDR7 | 520708 | 4710562244953 | WLONONWCROWAN

1 477,19€
1 477,19€
piegādes maksu skatiet vietnē
piegādes maksu skatiet vietnē
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix NVIDIA 16 GB GDDR7 520708

2 005,43€
2 007,93€
Piegāde: 2,50€
ar piegādi: 2,50€
Produkta dati
| Atmiņas lielums: | 16 GB |
|---|---|
| Atmiņas tips: | GDDR7 |
| Atmiņas takts frekvence: | 1.875 MHz |
| Efektīvā atmiņas takts frekvence: | 30.000 MHz |
| Atmiņas pieslēgums: | 256 Bit |
| Maks. patēriņš: | 360 W |
|---|---|
| HDCP atbalsts: | Jā |
| MI Paātrinājums: | Jā |
| CUDA: | Jā |
| Staru izsekošana: | Jā |
| VR-gatavs: | Jā |
| G-Sync: | Jā |
| Apgaismojums: | RGB |
| GPU: | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
|---|---|
| GPU takts frekvence: | 2.295 MHz |
| GPU paātrinājuma takts: | 2.617 MHz |
| GPU dzesēšana: | Ventilators |
| Slotu platums: | Trīskāršs slots |
|---|---|
| Izmēri: | P133,10 mm x G331,90 mm x A60 mm |
| PCIe 5.0 x16 |
| Savienojumi: | DisplayPort, HDMI izeja |
|---|
| Shader-Modelis: | SM 6.8 (DX 12.2) |
|---|
Cenas vēsture
1M 3M6M
Gainward GeForce RTX 5080 Phoenix 16GB (NE75080019T2-GB2031X)
Preisalarmguenstiger.de-Preis
Populāri produkti
Vairāk no Gainward
Līdzīgas cenas produkti
Populārākās meklēšanas
Gaisa Apkures KatliGaisa AromatizētājiGaisa AtsvaidzinātājiGaisa Attīrītāji JonizatoriGaisa Attīrītājs MitrinātājsGaisa Attīrītājs no PutekļiemGaisa Attīrītājs un SausinātājsGaisa kompresoru piederumiGaisa termometriGalaxy S23 256GbGeforce Rtx 3060RTX 7900Rtx 20704090 RtxGeforce 1050 TiRtx 3080 TiNvidia Geforce Gtx 1650Mac 16GBSDHC 16 GBXPG 16GB






































